690 680 960

Jest nagranie wczorajszego wypadku trolejbusu z autem dostawczym. Wjechał wprost przed pojazd komunikacji miejskiej (wideo)

Kierowca fiata wyjechał wprost przed jadący trolejbus komunikacji miejskiej, doprowadzając do zderzenia. W wyniku tego dwie osoby trafiły do szpitala. Wypadek został zarejestrowany przez zamontowaną w samochodzie kamerę.

Moment zderzenia trolejbusu z autem dostawczym, do którego doszło w poniedziałek na skrzyżowaniu ul. Granitowej i Agatowej w Lublinie, został zarejestrowany przez kamerę, zamontowaną w jednym z pojazdów, które w tym czasie przejeżdżały w pobliżu. Jak już informowaliśmy, około godziny 17:30 kierujący dostawczym fiatem wyjeżdżał z ul. Agatowej.

Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu trolejbusowi linii nr 159, który poruszał się ul. Granitową w kierunku ul. Jana Pawła II. Doprowadził do zderzenia obu pojazdów, w wyniku którego trolejbus uderzył w słup trakcji. W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby, kierowcę fiata i kierującą trolejbusem przetransportowano do szpitala. Pasażerom trolejbusu nic poważnego się nie stało.

Nagranie opublikowane zostało w serwisie „Stop Cham”.

(wideo – Stop Cham, fot. lublin112, nadesłane)

41 komentarzy

 1. Po co patrzeć na znaki a w lewo lub w prawo to już zapomnij, od te pory ten kierowca będzie się bał jeździć przez jakieś 10 lat i dobrze, nic tak nie uczy jak życie

 2. Przejeżdżam tamtędy minimum 2 razy dziennie. Trolejbusy startujące z końcowego rozpędzają się bardzo szybko.
  Kierowcy w większości skupiają się na pojazdach jadących od Berylowej i JPII a trajtki prują jak na wyścigu i nie zamierzają zwolnić przed skrzyżowaniem.

 3. prostuje banany

  Jeszcze dwa tygodnie i MPK wszystkie autobusy trolejbusy porozbija i będzie wypożyczała hulajnogi swoim klientom:D:D:D:D

 4. do diabła -postawcie tam w końcu znaki !!
  nie dość ze to nie pierwszy taki wypadek to jeszcze rano jest full korek bo ludzie nie wiedza kto ma pierwszeństwo na tym skrzyżowaniu .

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin