690 680 960

Jesień z profilaktyką: Porady i konsultacje, konkursy oraz koncert zespołu Akcent

W piątek w Lublinie odbędzie się akcja „Jesień z profilaktyką”. Podczas imprezy zaplanowano spektakl profilaktyczny, bezpłatne porady i konsultacje na temat problemów uzależnień, konkursy i występy muzyczne.

W piątek miasto Lublin organizuje imprezę „Jesień z profilaktyką”, mającą na celu propagowanie aktywnych i atrakcyjnych form spędzania wolnego czasu oraz zdrowego i bezpiecznego stylu życia, wolnego od uzależnień. W trakcie wydarzenia będzie można skorzystać z bezpłatnych porad, specjaliści udzielą konsultacji na temat problemów uzależnień od alkoholu, narkotyków i innych substancji psychoaktywnych, sposobów rozpoznawania i radzenia sobie w sytuacjach zagrożenia. Wszyscy chętni będą mieli zapewnioną wstępną pomoc i wsparcie.

Zapewniony będzie również dostęp do informacji w zakresie rozwiązywania problemów alkoholowych. Dodatkowo uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat istniejących form pomocy osobom z problemem alkoholowym. Młodzież z III Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie zaprezentuje spektakl profilaktyczny pt. „Pod wpływem”. Każdy chętny będzie też miał okazję wygrać nagrody w licznych konkursach o tematyce profilaktycznej.

Organizacje pozarządowe działające na terenie Lublina i współpracujące z miastem zaprezentują swoje oferty w tym zakresie. Udział zapowiedzieli przedstawiciele: Stowarzyszenia „Monar”, Stowarzyszenia „Kontakt”, Fundacji „Praesterno”, Fundacji DKMS, Stowarzyszenia na Rzecz Osób Wykluczonych i Zagrożonych Wykluczeniem Społecznym „Pozytywny Lublin”, Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny, Fundacji „Dzień dla Życia”, Komendy Miejskiej Policji, Ośrodka Leczenia Uzależnień. Z kolei na scenie zaprezentują się zespoły Strefa i Akcent.

Impreza odbędzie się w hali MOSiR przy al. Zygmuntowskich o godzinie 16:30. Wstęp jest bezpłatny, jednak mile widziane będą słodkie upominki, które zostaną przekazane dzieciom w ramach akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”.

(fot. materiały organizatorów)
2016-11-16 17:32:10

10 komentarzy

 1. Zenek przyciągnie tłumy 😉 rączki do góry, bawimy się

 2. O której mniej więcej będzie Akcent?

 3. o której ma być Akcent?

 4. Przyciągnie, przyciągnie, całe chamstwo i plebs z tatar, bronowic i reszty patologicznych elit.

 5. Pochwal się z jakiej Ty jesteś dzielnicy…Borysie.

 6. ‚występ’ … już samo to słowo mówi wszystko. ręka w górze, dziad się bawi

 7. Akcent na aktywną formę spędzania wolnego czasu. 🙂
  Profilaktycznie nie idę.

 8. w zasadzie to zażywanie narkotyków upijanie się alkocholem to nic innego jak wprowadzanie swojego umysłu w inny stan świadomości – stan szkodliwy dla zdrowia i otoczenia , disco polo to również stan umysłu , teraz rozumiem dlaczego mają ,, wystąpić” . ;-)))

 9. O której będzie grał Akcent ??:)

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas