Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Jedna osoba poszkodowana w zderzeniu BMW z dacią (zdjęcia)

W nocy z wtorku na środę w miejscowości Zdrapy, na trasie Lublin – Kraśnik, doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Jedna z osób uczestniczących w wypadku trafiła do szpitala na badania.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 1 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Zdrapy w powiecie kraśnickim w gminie Wilkołaz. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych – BMW i dacii.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Kraśnika i Wilkołaza, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Do szpitala została przewieziona kierująca pojazdem marki BMW. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta uderzyła swoim pojazdem w tył pojazdu marki Dacia.

W rejonie zderzenia pojazdów przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Jedna osoba poszkodowana w zderzeniu BMW z dacią (zdjęcia)

Jedna osoba poszkodowana w zderzeniu BMW z dacią (zdjęcia)

(fot. OSP Wilkołaz)

Autor: redakcja

8 komentarzy

  1. Pani z Dacii nie wiedziała że powinna ustąpić miejsca pojazdowi marki BMW? Ewidentnie jej wina przecież marka do czegoś zobowiązuje.

  2. No szkoda dacii

  3. To już nawet kobitom w beemkach zaczyna odwalać? SZ P DxD komentarz Michała był sarkazmem, więc wyluzuj bo Ci żyłka pęknie.

  4. Skończyć bmwiarę finansowo, są firmy.

  5. Bekę mam z takich kretynów którzy jak zobaczą że BMW brało udział w zdarzeniu to odwala im korba..pewnie gdyby jechali jakimś oplem to do niczego by nie doszło hahah
    A teraz najlepsze… wina leży po stronie pani z Dastera która wymusiła pierwszeństwo do czego się przyznała, jednak zmieniła swoją wersje przy policji ponieważ jechała samochodem służbowym i jej szef telefonicznie dyktował jej co ma mówić.
    I który kierowca jest burakiem ?