690 680 960

Jedna osoba poszkodowana po nocnym zderzeniu pojazdów na drodze S12 (zdjęcia)

W nocy z soboty na niedzielę na drodze S12 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Jedna osoba trafiła do szpitala, przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu na pasie w kierunku Warszawy.

Do zdarzenia doszło przed północą na drodze S12 w miejscowości Przybysławice, w rejonie węzła Nałęczów, pomiędzy węzłem Kurów Wschód a węzłem Jastków. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o tylnym zderzeniu dwóch pojazdów osobowych na pasie w kierunku Warszawy.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lublina, Puław i Markuszowa, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz służba drogowa. Do szpitala została przetransportowana jedna osoba podróżująca citroenem.

Przez kilkadziesiąt minut zablokowany był prawy pas ruchu na jezdni w kierunku Warszawy oraz pas wyłączenia (zjazdowy) węzła Nałęczów. Ruch odbywał się lewym pasem. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. OSP KSRG Markuszów)

2 komentarze

  1. Ach te ciekawskie strażoki …zawsze coś szukajo jak nie pod masko to w bagaju

  2. Prawdziwa Cytryna i w bagażniku pół warsztatu. Eh, miało się kiedyś hydropneumatyki (XM, Xantia)… Butla LHM, zapasowa sfera i klucz do filtrów, butla oleju na dolewki… Ultra komfort i ultra brak spokoju (dojedzie czy w trasie położy się na brzuchu?).

Kursy walut

  • USD 4.3354zł 0.21%
  • GBP 5.369zł 0.8%
  • EUR 4.7239zł 0.34%
  • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas