690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów na drodze krajowej nr 19. Zakończyło się na rozbitych autach (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem na drodze krajowej nr 19 w Firleju doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 21 w miejscowości Firlej na drodze krajowej nr 19, na trasie Lubartów – Kock. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lubartowa i Firleja, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ratownicy w rejonie zdarzenia zastali dwa rozbite pojazdy osobowe. Na szczęście w zderzeniu nikt poważnie nie ucierpiał i zakończyło się ono na rozbitych autach. Przez kilkadziesiąt minut na krajowej 19 występowały utrudnienia z przejazdem na pasie ruchu w kierunku Radzynia Podlaskiego. Auta przepuszczane były wahadłowo.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji.

(fot. PSP Lubartów)

3 komentarze

  1. Jak zwykle na tym odcinku zawsze do wypadków dochodzi, bo Janusze z okolicznych wiosek w swoich dwudziestoletnich bemkach i audicach pędzą bezrozumnie.

  2. Są tacy, którym po przekroczeniu dopuszczalnej prędkości wyłącza się mózg i wtedy jego auto porusza się jak dzikie zwierzę po polu. Ci którym wydaje się, że są królami szos to oni są tylko błaznami prawdziwych królów na szosie, którzy jeżdżą tak, że nie utrudniają i nie zagrażają innym a to jest prawdziwą sztuką jazdy po cywilizowanych drogach.

  3. Powód kolizji

    Nieustapienie pierwszeństwa przejazdu.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku