690 680 960

Jeden z kierowców wjechał na czerwonym świetle. Sześć osób trafiło do szpitali

Duże utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na al. Unii Lubelskiej. Po wypadku, nie ma przejazdu w kierunku ul. Fabrycznej.

34 komentarze

 1. Tego „ON”-a ,i jemu podobnych komentujących z obsesją „tablicową ” ,czy „markową ” ,powinno się zamknąć w zakładzie dla obłąkanych i poddać jakiejś psychoterapii .Moze jeszcze nie wszystko stracone i da się ich uratować .Durnieje nam ta młodzież ,jak widzę te dzieci i małolaty ,zachowujące sie jak zombi ,idące ulicą ,nie zwracające uwagi co się wkoło nich dzieje , wpatrzone w ekrany telefonów ,to strach pomyśleć co sie będzie działo ,jak to chore pokolenie dorośnie.

  • On ma rację. Niedługo rejestracja LU będzie rzadkością w Lublinie, bo okoliczny powiat przegoni z miasta Tych co tu płacą podatki.

 2. KUBA JESTES GENIUUSZ WPISUJE CIE NA LISTE P;LAC NCIAS LA

 3. A co robią ludzie w niedzielę?zamiast siedzieć w domu odpoczywać to jeżdżą od galerii po markety akurat byłem w pracy to widziałem co się działo w okolicy pks/tarasy szok ruch jak w dzień powszedni,jak dla mnie to mogliby wprowadzić zakaz handlu w niedzielę(dla tych dużych)

 4. Kieorwcy… od kiedy zielone światło zwalnia cię od myślenia? W swoim życiu rozbiłbym samochód kilkadziesiąt razy nie ze swojej winy, gdybym nie przyhamował i nie podjął odpowiedniej reakcji. Są kierowcy i ludzie, którzy mają prawo jazdy, pozdrawiam, robię jakieś 200tyś kilometrów rocznie!

 5. Gdyby ktoś jeszcze się interesował to wina LBL – renaulta. Volvo miało zielone a paniusia się spieszyło do Biłgoraja krowy doić… I z dziećmi w dodatku…

Kursy walut

 • USD 4.4834zł 0.1%
 • GBP 5.438zł -0.28%
 • EUR 4.6968zł -0.06%
 • CHF 4.7608zł 0.29%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy
Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ