690 680 960

Jeden z kierowców wjechał na czerwonym świetle. Sześć osób trafiło do szpitali

Duże utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na al. Unii Lubelskiej. Po wypadku, nie ma przejazdu w kierunku ul. Fabrycznej.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 15:15 na skrzyżowaniu al. Unii Lubelskiej i ul.Zamojskiej w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstepnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, jedno z aut jechało od strony zamku, drugie z kolei skręcało w lewo, w ul. Zamojską. Jeden z kierowców musiał zignorować wskazania sygnalizacji świetlnej i wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle.

W wyniku zderzenia pojazdów, sześć osób zostało przetransportowanych do szpitali. Były to dwie osoby podróżujące volvo oraz cztery, w tym dwoje małych dzieci, jadące renaultem.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Występują spore utrudnienia w ruchu. Całkowicie zablokowany jest przejazd w kierunku ul. ul. Fabrycznej. Samochody kierowane są w ul. Zamojską.

(fot. lublin112)
2017-03-12 16:13:15

34 komentarze

 1. Tego „ON”-a ,i jemu podobnych komentujących z obsesją „tablicową ” ,czy „markową ” ,powinno się zamknąć w zakładzie dla obłąkanych i poddać jakiejś psychoterapii .Moze jeszcze nie wszystko stracone i da się ich uratować .Durnieje nam ta młodzież ,jak widzę te dzieci i małolaty ,zachowujące sie jak zombi ,idące ulicą ,nie zwracające uwagi co się wkoło nich dzieje , wpatrzone w ekrany telefonów ,to strach pomyśleć co sie będzie działo ,jak to chore pokolenie dorośnie.

  • On ma rację. Niedługo rejestracja LU będzie rzadkością w Lublinie, bo okoliczny powiat przegoni z miasta Tych co tu płacą podatki.

 2. KUBA JESTES GENIUUSZ WPISUJE CIE NA LISTE P;LAC NCIAS LA

 3. A co robią ludzie w niedzielę?zamiast siedzieć w domu odpoczywać to jeżdżą od galerii po markety akurat byłem w pracy to widziałem co się działo w okolicy pks/tarasy szok ruch jak w dzień powszedni,jak dla mnie to mogliby wprowadzić zakaz handlu w niedzielę(dla tych dużych)

 4. Kieorwcy… od kiedy zielone światło zwalnia cię od myślenia? W swoim życiu rozbiłbym samochód kilkadziesiąt razy nie ze swojej winy, gdybym nie przyhamował i nie podjął odpowiedniej reakcji. Są kierowcy i ludzie, którzy mają prawo jazdy, pozdrawiam, robię jakieś 200tyś kilometrów rocznie!

 5. Gdyby ktoś jeszcze się interesował to wina LBL – renaulta. Volvo miało zielone a paniusia się spieszyło do Biłgoraja krowy doić… I z dziećmi w dodatku…

Kursy walut

 • USD 3.975zł -0.05%
 • GBP 5.0198zł 0.11%
 • EUR 4.3542zł -0%
 • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas