Jechał skodą w obszarze zabudowanym 152 km/h

Kierowca skody poruszał się pojazdem 152 km/h w obszarze zabudowanym. Na trzy miesiące stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem oraz punktami karymi.

Wczoraj około południa w obszarze zabudowanym we Frampolu policjanci biłgorajskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę skody. Mężczyzna znacznie przekroczył prędkość.

41-latek z powiatu jarosławskiego poruszał się pojazdem marki Skoda z prędkością 152 km/h. Policjanci zatrzymali należący do niego dokument prawa jazdy. Mężczyzna został również ukarany mandatem i otrzymał punkty karne.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, szczególnie tych, które niosą za sobą największe żniwo ofiar śmiertelnych. Policjanci apelują do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

(fot. Policja)

11 komentarzy

 1. Jakim to trzeba byc orangutanem zeby tak jezdzic w zabudowanym???

  • Pewnie nie mniejszym orangutanem niż taki, który stawia ograniczenia tam gdzie nie sa potrzebne, jak 40 w lesie. Różnica jest tylko taka, że orangutan przekraczający prędkość za swoją głupotę płaci, a biurwa nie.

   • Kolego mieszkam w terenie zabudowanym, zabudowa ścisla, domy zaraz przy drodze. Ograniczenie do 40 i nikt tego nie przestrzega, zwłaszcza teraz hulaj dusza bo dla miszczow poluznily się drogi. Chcesz mi wmówić że to głupota z tym ograniczeniem? Co mnie i innych ludzi obchodzi jakieś wyimagowane przez ciebie ograniczenie w lesie jak tutaj żyć się nie daje?Ciężarówki pędzą powyżej, dozwolonej prędkości, huk i trzęsące się domy. Gdzie się tak spieszycie, ile sekund zyskasz pędząc przez teren zabudowany przez ok kilometra np 80? Kilka, i co ci to da?

   • Z tym lasem to może jeszcze być tak ze jest tam np zakręt i droga lesna i ze wzgledu na nią jest to ograniczenie tzn po to aby ktoś kto wyjeżdża z lasu miał szansę zrobić to bezpiecznie. Bezpiecznie ma szansę gdy na drodze na którą wjeżdza samochody poruszają się wolniej a nie jak po autostradzie. Moze wystarczyłoby ograniczenie do 60-u ale biorąc pod uwage to że polscy kierowcy i tak by jachali szybciej to stawiają 40 bo moze wtedy pojadą ok 60-u. Sami kierowcy są winni tym czasami na wyrost ograniczeniom bo to wynika w traktowania ograniczen (które są maksymalnymi predkościami )jako minimum.

 2. mandat i punkty. a jakaś kara ?

 3. Kara powinna być taka: jeden dzionek natychmiastowej, bezwarunkowej odsiadki za każdy km/h przekroczenia prędkości. Szybko by się towarzystwo nauczyło jeździć zgodnie z przepisami.

 4. Węgry, Słowacja, Słowenia, Łotwa, Litwa – mandat by był w tysiącach. W krajach Skandynawskich za takie coś areszt.
  Jeszcze w Polsce, Ukrainie czy Rosji tak tanio można poszaleć. Pytanie w którym kierunku chcemy iść.

 5. Szczęśliwej drogi

  Zatrzymali dokument jako podmiot przestępstwa ale nie narzędzie czyli samochód.Niech jedzie dalej powodzenia.

 6. E tam ściema, Skoda tyle nie pojedzie.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia