Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Królewski Dwór: Jechał z otwartą skrzynią ładunkową. Urwał ją o wiadukt kolejowy

W piątek około południa na drodze wojewódzkiej nr 815 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego. Kierowca nie opuścił skrzyni ładunkowej i uderzył nią w wiadukt kolejowy.

Do zdarzenia doszło w piątek około południa na drodze wojewódzkiej nr 815, pomiędzy Parczewem a Lubartowem. Kierowca pojazdu ciężarowego marki Scania po wyjeździe z terenu byłej żwirowni nie zamknął skrzyni ładunkowej i w taki sposób wracał w stronę Parczewa. Na wysokości miejscowości Królewski Dwór skrzynia uderzyła w wiadukt kolejowy przebiegający nad drogą wojewódzką i oderwała się od pojazdu.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Jak się okazało kierowca na szczęście nie ucierpiał w zdarzeniu. Poważnie uszkodzony został pojazd ciężarowy oraz nieznacznie infrastruktura wiaduktu. Policja ukarała kierowcę mandatem karnym. Mężczyzna był trzeźwy.

Informację o zdarzeniu przesłał nam Czytelnik Mariusz – Dziękujemy!


Wyświetl większą mapę2016-07-29 16:37:18
(fot. policja)

18 komentarzy

  1. Jak całkiem co innego , to tak samo jak kombi i sedan to też całkiem co innego , czy w solówce czy w patelni powinien opuścić krype i tyle to należy do rozładunku . Ale nie bo kursiory trza robić krypa w górę i sandał byle więcej kursów heh. Ale jedno jest teraz pewne zanim ruszy z rozładunku pięć razy się upewni że krypa opadła. Zdrówka dla kierowcy.