Jechał od prawej do lewej, miał ponad 3 promile. Zatrzymał go świadek

Dzięki obywatelskiej postawie mieszkańca Lublina został zatrzymany kompletnie pijany kierowca. Mężczyzna prowadzący volkswagena miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

W piątek około południa na ul. Nadbystrzyckiej jednej z kierowców zwrócił uwagę na kierującego pojazdem marki Volkswagen. Mężczyzna poruszał się od prawej do lewej, co chwila uderzając w krawężniki.

W rejonie skrzyżowania z ul. Jana Pawła II, świadek postanowił zareagować, wysiadł ze swojego pojazdu i po otwarciu drzwi volkswagen zabrał mężczyźnie kluczyki. Był on w taki stanie, że nie miał siły wysiąść z pojazdu.

Na miejscu interweniował patrol policji, który przebadał starszego mężczyznę alkomatem. Jak się okazało miał on ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna zamiast blankietu prawa jazdy dawał mundurowym kartę jednej ze stacji paliw. Wkrótce odpowie on przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Na uznanie zasługuje zachowanie mieszkańca miasta, który nie zawahał się zareagować widząc nietrzeźwego kierowcę.

(fot. nadesłane)

14 komentarzy

 1. Dziś jakiś wysyp pijanych miejskich patoli. MOPS zasiłki wypłacił czy co???

 2. No co on tylko odkarzał organizm i przesadził

 3. Brawo za interwencję. A pijanego dziadygę ukarać maksymalnie, konfiskata auta, kara finansowa, miesiąc bezwzględnego aresztu – to i tak będzie mało!

  • Yak, nie chcę usprawiedliwiać tego mężczyzny, ponieważ uważam że zachował się nieodpowiedzialnie, aczkolwiek uważam też że nazywanie kogoś dziadyga też nie jest na miejscu 😳 Dziadyga może cię zrobił i tak cie wychował, że teraz obrażasz innych 😤😤😤

 4. Bardziej pracę społeczne na rzecz miasta, opublikować wizerunek, i jaki czyn wykonuje w rekompesacie za przestępstwo. Bo jak można uznać człowieka który jest pijany jak bela, 3 promile to potężnie dużo, za wykroczenie? Można powiedzieć że był bronią

 5. Brawo za obywatelska postawę!

 6. Akcja działa się wcześniej, jechałem o 7:30 do pracy to już stał tam patrol i trzymali delikwenta. Brawo za obywatelską postawę!

 7. Kto kolwiek widział, kto kolwiek wie

  Uwaga! Zagineli członkowie cyrku Lublin112. Wszystkich, którzy posiadają jakie kolwiek informację na ich temat prosimy o podzielenie się nimi. Poniżej lista poszukiwanych:

  Franio – Imię Pan Piotr, dziecko w wieku przedszkolno szkolnym, porusza się trójkołowym rowerkiem na plastikowych kółkach, obrońca pieszych i pogromca kierowców oraz PdP. Z nieoficjalnych informacji wynika że może być rezydentem szpitala Abramowice. Inne cechy – Lubi dyskutować sam ze sobą.

  Kuba – cyrkowiec charakteryzujący się uśmiechniętą pianą na piwie, wyjątkowo arogancka osoba, uważająca, że zjadła wszelkie rozumy. W przypadku kontaktu prosimy zachować szczególną ostrożność oraz nie podejmować prób kontaktu, gdyż może zacząć toczyć pianę z ust, co w czasach epidemii jest wyjątkowo niebezpieczne.

  cdn…

 8. Promowanie godnej postawy.Czyżby na pewno?Kiedyś temat poruszany,a gdyby naj..ny lub pod wpływem środków dał kosę lub wbił igłę z … .Co wtedy powiecie?Dziś koronawirus i promowanie takiej postawy.

  • Ty jesteś normalny? Może avengersów trzeba wzywać do takich pijaków? Rurki cisną w rowek chyba…

   • Naoglądałeś się bohaterów?cóż życie jest troszkę inne,jak będziesz miał rodzinę,którą trzeba teraz chronić i samemu się nie narażać to zrozumiesz jak nie to mądrzejsza żona Ci podpowie.Rozsądku trochę,bo od zatrzymywania są inne służby.Zastanowiłeś się, co by powiedzieli jakbyś został zarażony,postrzelony itd?Pomyśl,tyle wolnego czasu.Bez urazy kogo co ciśnie,to jego sprawa,ale mózg ma się jeden jak życie i to nie gierka młokosie.

 9. Ja pierniczę, jaki wstyd i brak wyobraźni.

 10. mam wielką prośbę do redakcji, żeby pokazywać chociaż początek tablic zatrzymanych moczymord

 11. Na miejscu zatrzymania wpier…..ić na miękko.A nie kara finansowa którą rozłożą na dogodne raty.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7585zł -0.34%
  • GBP 4.8811zł -0.13%
  • EUR 4.4574zł 0.13%
  • CHF 4.1378zł -0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki
  II Terenowa Akcja Poboru Krwi w Chmielu
  Festiwal Wszystkich Mieszkańców na Bronowicach. Dzielnica zamieni się w przestrzeń kultury i sztuki