Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Jechał od krawężnika do krawężnika. Zatrzymał go policjant będący poza służbą

Policjant będący poza służbą, jadąc samochodem al. Kraśnicką, zwrócił uwagę na podejrzanie poruszającego się renaulta. Jak się okazało, kierujący nim mężczyzna miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.

Policjant służby kryminalnej z IV komisariatu w dniu wolnym od służby zwrócił uwagę na styl jazdy kierującego renaultem, który gwałtownie przyspieszał jadąc prawym pasem al. Kraśnickiej, a po zmianie pasa na lewy nagle zwolnił i jechał z prędkością 20 km/h.

Po chwili kierujący zmieniał pasy ruchu, jadąc od krawężnika do krawężnika. Na ul. Głębokiej, przed światłami na skrzyżowaniu, kierujący renaultem zatrzymał się, wówczas policjant podbiegł do jego auta i przez otwartą szybę wyciągnął kluczyki ze stacyjki renault.

Mężczyzna siedzący za kierownicą spokojnie palił papierosa, na słowa policja zaczął szukać dokumentów. Mężczyzna nie do końca wiedział, co się z nim dzieje. Po przyjeździe patrolu ruchu drogowego i wyjściu z auta, nie był w stanie utrzymać się na nogach.

Badanie alkomatem wskazało ponad 2,5 promila w jego organizmie. Kierującym okazał się 37-letni mieszkaniec Lublina. Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem.

(fot. Policja)

8 komentarzy

  1. I co w związku z tym? Kulson medal ma dostać czy kolejną podwyżkę? Precz z psami za dużo sobie pozwalają i cwaniakuja tfuuu…

  2. lepiej, że Kulson zatrzymał pijaka jak miał kogoś zabić. Leon myślenie nie boli.

  3. Policjanci powinni zastrzelić patola bezpośrednio po dotarciu na miejsce. Szkoda tlenu dla takiego człowieka.

  4. I to mi się podoba. Tak trzymać.Patoli na aut.