Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Jazdę BMW zakończył na nasypie. Kierowca miał ponad 3 promile

Za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie kierowca BMW. Mężczyzna prowadził pojazd mając w organizmie ponad 3 promile, przejażdżkę zakończył na żużlowym nasypie, na który pojazd się zawiesił.

W minioną niedzielę opolscy policjanci otrzymali informację, że w miejscowości Kowala Pierwsza w powiecie opolskim może poruszać się nietrzeźwy kierowca BMW. Mundurowi interweniowali we wskazanym miejscu i zauważyli pojazd opisywany przez zgłaszającego.

Funkcjonariusze ustalili, że kierowca pojazdu marki BMW swoją podróż z pasażerami zakończył na nasypie żużlowym, gdzie pojazd zawiesił się. W pojeździe oprócz kierującego znajdowało się troje pasażerów w wieku 22, 33 i 43 lat z gminy Poniatowa. Wszyscy znajdowali się w stanie nietrzeźwości. Kierującym okazał się 39-letni mieszkaniec gminy Poniatowa.

Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo mężczyzna nie posiadał żadnych uprawnień do kierowania pojazdami.

Wkrótce 39-latek stanie przed sądem. Grozi mu wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności do lat 2.

 

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

9 komentarzy

  1. .. znowu powiat opolski , znowu pijany szofer , nawet całe auto pijaków ! chyba za jabłka dobrze płacą albo cydr degustowali

  2. BMW ! Znowu !!! Bimber a co naszą 1/4 mili . I tak byś nie dał rady z moją Renią RS , ehu ehu !!!!

  3. Miał problem z nogą, skrzynią (jak torba od gazu) i promilami.

  4. Kumulacja.

  5. Patole z Poniatowej, pewnie ze starówki, bo druga część miasta na zbieranie pomidorów i kopru do Włoch wyjechała.

  6. Jakiej starówki ?

  7. Lubię jak problem z alkodriverem rozwiązuje się sam! Jeszcze bardziej by mnie cieszyło, jak każdy taki kierowca dostał by odpowiednią karę – 12-15 tyś. albo kara taka jak wartość samochodu jeśli jest więcej warty niż 12000 zł. Kara dla takich chwastów powinna być bardzo surowa.

  8. Bezmózgen Motoren Werke hahahahaha

  9. Oj tam, zgłodnieli i stanęli na nasypie poszukać szczawiu, bo mirabelki już opadły.

Z kraju