Czwartek, 25 lipca 202425/07/2024
690 680 960
690 680 960

Intensywna aktywność rosyjskiego lotnictwa. Jest ważny komunikat wojska

W czwartek nad ranem Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych przekazało, że obserwowana jest aktywność samolotów Federacji Rosyjskiej. W związku z tym w południowo-wschodniej części kraju możliwy jest podwyższony poziom hałasu.

Dowództwo Operacyjne RSZ obserwowało dzisiejszej nocy intensywną aktywność lotnictwa dalekiego zasięgu Federacji Rosyjskiej, związaną z uderzeniani lotniczo-rakietowymi na obiekty znajdujace się na terytorium Ukrainy.

Wszystkie niezbędne procedury mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa polskiej przestrzeni powietrznej zostały uruchomione, a DO RSZ na bieżąco monitoruje sytuację.

– Ostrzegamy, że aktywowano polskie i sojusznicze statki powietrzne, co może wiązać się z występowaniem podwyższonego poziomu hałasu, zwłaszcza w południowo-wschodnim obszarze kraju – poinformowało Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych.

Po godzinie 6.00 pojawił się kolejny komunikat wojska.

– Ze względu na zmniejszenie poziomu zagrożenia, operowanie polskiego i sojuszniczego lotnictwa w polskiej przestrzeni powietrznej zostało zakończone, a uruchomione siły i środki powróciły do standardowej działalności operacyjnej. Wojsko Polskie na bieżąco monitoruje sytuację na terytorium Ukrainy i pozostaje w stałej gotowości do zapewnienia bezpieczeństwa polskiej przestrzeni powietrznej – czytamy w komunikacie.

28 komentarzy

 1. To nie nasza wojna

  • żebyś się nie zdziwił jak szybko stanie się tez i naszą wojną, Putinowi nie zależy już na niczym, ten morderca nie cofnie sie już przed niczym

   • Ale komuś propaganda z mediów zryła banię. 😂😂😂😂

    • RobotnikDrogowy

     Zgadzam się, media same podlewają oliwy do ognia i grają na ludzkich emocjach. Tutaj ma to wydźwięk ekonomiczny z jednej strony, z drugiej są to głupie podgrzewające atmosferę informacje, które niekorzystnie wpływają na zdrowie psychiczne mało odpornych internautów.

   • Propaganda proPutinowska i antyPutinowska jest wszedzie

 2. Postanowili podziękować za Biełograd

 3. dalej POpierajcie „demokratów” wiadomego pochodzenia
  Ich Demokracja to zwykły faszyzm, kryzysy, wojny, strach
  Biden to SŁUP !

  • Na szczęście era Bidena za chwilę się skończy i do władzy dojdzie gość z jajami

 4. Pozamykać granice na całej długości, trzymać dystans społeczny, unikać ludzi, pozakładać maski, wygasić wszystko, pogasić światła!!!

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport