690 680 960

II Piknik Historyczny w Lubelskim Klubie Jeździeckim

Przez dwa dni w Lubelskim Klubie Jeździeckim odbywał się II Piknik Historyczny. Każdy kto odwiedził LKJ mógł liczyć na moc atrakcji, głównie dla dzieci.

W wydarzeniu wzięły udział grupy rekonstrukcji historycznej przedstawiające wczesne średniowiecze, wiek XIII oraz wiek XVII. Można było zobaczyć z bliska obozowiska i repliki militariów a także skosztować potraw przyrządzonych nad ogniskiem.

Spotkanie z dziećmi uatrakcyjniły przejażdżki na koniu i rekonstrukcje walk z użyciem m.in. średniowiecznej broni. Zaprezentowano pokazy musztry i strzelania z łuku. Oprócz tego dla dzieci były takie atrakcje jak malowanie twarzy, warsztaty tańca, gry i zabawy plebejskie animowane przez członków grup rekonstrukcyjnych.

2015-05-31 18:07:53
(fot. lublin112.pl)

13 komentarzy

 1. Dlaczego jak zwykle człowiek dowiaduje sie o takich imprezach po fakcie ?????????

 2. no ale dzisiaj jest dopiero 31 05 a na plakacie data 1.06…, czegoś nie zrozumiałam?

 3. Sluszna uwaga Nala na plakacie 01-06-2015 godz 11 i po co sledzic na biezaco droga redakcjo?

 4. czyli sami drogie 112 czasem, z braku czasu, uwagi? …nie do końca jesteście ogarnięci 🙂 bo nie weryfikujecie informacji na bieżąco, pozdro

  • Ale co jest nie tak ? Była informacja na stronie, co jest niezweryfikowane? Przecież materiał był od tygodnia na stronie o tym pikniku…

 5. a szkoda, bo się szykowałam na 1-szego

 6. sorry, nie strugajcie niedorozwiniętych, w pierwszej odp na post Gnoma opublikowaliście datę 1.06, dopiero potem poszperaliście i opublikowaliście ten z datami 30-31.05, więc słowo niezweryfikowane jest jak najbardziej adekwatne, poza tym ludzie przyswajają świeższe info, niż to które pokazało się kilka dni wcześniej więc sorry może trochę pokory…:)

 7. spoko, link już zmieniony, bez słowa przepraszamy…ale my jesteśmy przyzwyczajeni, ten co ma klik delete i może go użyć w wiadomym celu a potem palić głupa… spoko , pozdro 🙂 ciekawe czy opublikujecie ? 🙂

  • System źle pobrał link. Po chwili został on zmieniony ręcznie na prawidłowy. Dyskusja dotyczy tego czy była informacja o wydarzeniu, czy też szukaniu problemów?

   Pozdr

   red

 8. no sadzac po zdjeciach, frekwencja widzow jest taka, ze chyba wszyscy zainteresowani zle sledzili newsy na stronie. zywego ducha!

 9. informacja była dużo wczesniej byłam z dzieciakiem…ale oprócz rozkosznej rodziny kucyków atrakcji w zasadzie brak- przynajmniej dla 4 latków.

Kursy walut

 • USD 4.0202zł 0.73%
 • GBP 5.0656zł 0.47%
 • EUR 4.3382zł 0.34%
 • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas