690 680 960

Groźny wypadek pod Lublinem. Jedna osoba trafiła do szpitala, droga jest nieprzejezdna (zdjęcia)

W środę po południu w Maryninie pod Lublinem doszło do groźnie wyglądającego wypadku drogowego. Jedna osoba trafiła do szpitala, droga jest nieprzejezdna.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 18:30 w Maryninie pod Lublinem. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem osobowym marki Fiat jadąc drogą gminną od strony Tereszyna wjechał na skrzyżowanie i uderzył w bok pojazdu marki Opel poruszającego się od strony Bełżyc (od drogi wojewódzkiej nr 747). W wyniku zderzenia opel wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji.

Do szpitala z obrażeniami ciała został przewieziony pasażer z fiata. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana, wyznaczono objazd przez Marynin. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia obu pojazdów.

(fot. lublin112.pl)

7 komentarzy

 1. Fiat Uno koloru wiśniowego i jego kierujący to stan umysłu, tego nie ogarniesz.

 2. ile ma lat kierowca tego złoma , 100?

 3. O, to tam gdzie mieszka ten miły starszy Pan z laseczką. Wyszedł do was pogadać? Swoją drogą, opel miał sporo szczęścia. Dwa przęsła w bok stoi solidne drzewo.

  • „Marynin pod Lublinem”… logicznie Turka jest nad Lublinem…?
   bo się pogubiłem…? czy jak mam przekręcać mapę…?

 4. LU i wszystko jasne…

 5. Jasny Gwint !!!

  Obywatelu, właścicielu rozdartego samochodem płotu, pomyśl o następnych „niegrzecznych”, zrób choć niski, ale zbrojony stalą murek… bo ci do sypialni wjadą.

Kursy walut

 • USD 4.3258zł 0.01%
 • GBP 5.3609zł 0.19%
 • EUR 4.716zł 0.18%
 • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas