690 680 960

Groźny wypadek na wyjeździe z Lublina, sześć osób rannych. Jedno z aut dachowało (zdjęcia)

We wtorek wieczorem na wyjeździe z Lublina w kierunku Piask doszło do poważnego wypadku. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów osobowych poszkodowanych zostało sześć osób.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 19:20 na wysokości stacji paliw w Kalinówce. Na skrzyżowaniu z drogą w kierunku Majdanka zderzyły się dwa pojazdy osobowe – volkswagen i volvo. Na miejscu interweniowała straż pożarna ze Świdnika i Lublina, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierowca volkswagena jechał od strony Piask i wykonywał manewr skrętu w lewo, w stronę Kalinówki. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu volvo, którego kierowca poruszał się od strony al. Witosa w kierunku Piask. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów. Siła uderzenia była tak duża, że z volkswagena wyrwany został częściowo silnik, a volvo dachowało.

W wypadku poszkodowanych zostało sześć osób. Jak nam przekazano stan czterech z nich jest poważny. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Droga w kierunku Piask jest całkowicie zablokowana.

(fot. lublin112.pl)

40 komentarzy

  1. Według służb wszyscy tam przecież jeżdżą przepisowo 60 km/h :-). Wrazie wypadku prawdziwa prędkość nie jest brana pod uwagę. Ciekawe ile ludzi musi zginąć, żeby coś z tym miejscem zrobili.

  2. wiadomo cxy żyją?

  3. Nastawiajcie więcej znaków przy skrzyżowaniach ograniczających widoczność. Tak jak po trasie z Lublina na Chełm mam na myśli skrzyżowania miejscowości m. in. pełczyn i Biskupice.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie