690 680 960

Groźna kolizja na al. Smorawińskiego. Ciężarówka zderzyła się z osobówką

We wtorek po południu na al. Smorawińskiego doszło do groźnie wyglądającej kolizji z udziałem ciężarówki i auta osobowego. Na szczęście ucierpiały tylko pojazdy.

Do zdarzenia doszło we wtorek późnym popołudniem na al. Smorawińskiego, za skrzyżowaniem z ul. Chodźki. Kierowca ciężarówki na litewskich numerach rejestracyjnych podczas manewru zmiany pasa ruchu zahaczył o prawidłowo jadący pojazd osobowy marki Opel. W wyniku tego auto znalazło się z przodu ciężarówki i było pchane przez kilka metrów.

W wyniku zdarzenia ucierpiały tylko pojazdy. Przez kilkadziesiąt minut ruch w rejonie kolizji odbywał się z utrudnieniami. Nieprzejezdny był jeden pas w kierunku al. Sp. Pracy.

2015-06-01 01:56:17
(fot. lublin112.pl)

4 komentarze

  1. Jak auto znalazło się z przodu ciężarówki i było pchane przez kilka metrów, to kierowiec tego pchanego śmiało może mówić o szczęściu.
    I na mszę w intencji ocalenia, nie żałować „cołaski”. 🙂

  2. KIEDY WRESZCIE ZABLOKUJĄ PRZEJAZD TRANZYTOWY PRZEZ MIASTO – WPROWADZONO OPŁATY TO ŻEBRACY TRANSPORTOWCY BĘDĄ JEŹDZIĆ PRZEZ CENTRUM BY ZAROBIĆ 50 GROSZY NA KILOMETRZE – A PÓŹNIEJ DOSTAJĄ SRACZKI BO NIE MOGĄ ZDĄŻYĆ I PAUZA WYPADNIE 20 KILOMETRÓW PRZED CELEM

  3. 123 proponuję zakup sobie ciężarówkę wykup licencję zapłać podatek od środków transportowych zapłać zus zakup urządzenie wiatol doładuj konto o kosztach paliwa i eksploatacji już nie wspomnę i przekonaj się jak łatwo jest zarobić 50 gr. a tym bardziej 50 tyś o którym mandacie piszesz w innym artykule z ciężarówką przewożącą drewno , bo widzę kolego że nie wiesz w jakim kraju żyjesz.

  4. to zmień profesję np. na ryksiarza jak nie wyrabiasz na koszty

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas