Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Górnicy wskazują, że kalendarze z półnagimi modelkami wiszą na terenie kopalni. Spółka grozi Bogdance sądem

Trzy dni dała kopalni w Bogdance Korporacja Gwarecka na sprostowanie podanych w oświadczeniu informacji. Chodzi o głośną w ostatnim czasie sprawę rozbieranej sesji. Tymczasem górnicy wskazują, iż podobne zdjęcia wykonywano już wcześniej.

62 komentarze

 1. Kij z tym wszystkim, bo gdzie proste chłopy to cyce muszą być. Problemem jest kto za to zapłacił i pozwolił !! A swoją droga ciekawe że prywatna spółka sobie skrobie węgiel w weekendy…

  • Nieważne kto zapłacił i pozwolił. Biznes to biznes, kopalnia to nie szkółka dla sześciolatków, golizna daje dochód to ktoś zarabia. Problemem jest to, że kobiety nadal są poniżane w ten sposób, takie zdjęcia trafiają na kalendarze, a inne kobiety na przyklad zmuszone są do oglądania takich obrazków na przykład w warsztacie samochodowym. To forma molestowania. Pracownicy kopalni też sobie nie życzą pracować w branży seksualnej.

   • Pewnie, że kobiety są zmuszane – jedne do pozowania a drugie do oglądania. Dodam, że do oglądania kobiet ładniejszych od siebie. To musi boleć.

  • Kto tych prostych chłopów nauczył że cyce muszą być? To jedzie wieziennym stylem, podkreślanie że lubi się baby i ich płciowe atrybuty żeby czasem ktoś do ciebie uczuciem nie zapałał i nie przeleciał nieboraka.

 2. Chyba ktoś z połamanym warkoczem zazdrości że nie zjechał do kopalni ale cóż na Maderę też nie każdego zabierają. A tak swoją drogą gdzie ta od warkocyka się pojawi to tylko woni niegodziwością- dlaczego?

 3. Dzisiaj to się przyczepią do wszystkiego. Dokąd ten świat zmierza. Ludzie to jednak ku… – Piłsudski miał rację.

 4. A ca pani wcisło zazdrosna ??? może i pani dołączyć

 5. … nagie kobiety, a tfuuu

 6. Można fedrować całą zmianę

  • Zboczeńcy się nakręcili. Albo raczej kryptogeje. Taki jeden z drugim udaje że lubi damskie dupy, i wyśmiewa tych u których goła baba budzi niesmak z powodu chociażby uprzedmiotowiania kobiet.

  • Zboczeńcy się nakręcili. Albo raczej kryptogeje. Taki jeden z drugim udaje że lubi damskie pośladki i waginy, i wyśmiewa tych u których goła modelka budzi niesmak z powodu chociażby uprzedmiotowiania kobiet.

 7. Ale co to obchodzi tą panią z rosyjskimi warkoczami ? Aaa rozumiem .Chciała się załapać na sesję zdjęciową, ale za bardzo bije od niej putinową lodzią i odpadła na przedbiegach.

 8. ,,Sama Bogdanka wskazała, że nie promuje kalendarzy zawierających zdjęcia nagich kobiet” – bo po prostu są one tylko częściowo rozebrane.
  WW (wsiowy warkocz) ma parcie na kalendarz ale 30 latek za późno chyba że u orków putlerowskich może mieć wzięcie bo oni od bimbru uj widzą.

 9. Ale pani poseł wcisło kij w pisowskie mrowisko.

Dodaj komentarz