Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Głupota czy brak wyobraźni? Zaparkował samochód na środku lądowiska dla śmigłowców ratowniczych

Trudno określić zachowanie kierowcy, który dzisiaj przed południem zaparkował samochód na środku lądowiska dla śmigłowców ratowniczych. Było to w czasie, gdy do szpitala leciał śmigłowiec.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek przed godziną 11 na terenie lądowiska dla śmigłowców ratowniczych przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym im. Gębali w Lublinie. Gdy w to miejsce zmierzał śmigłowiec okazało się, że na środku lądowiska stoi zaparkowany samochód osobowy. Kierowca auta najprawdopodobniej nie znalazł wolnego miejsca na parkingu, więc postanowił pozostawić swoje auto na lądowisku.

Wykorzystał otwartą bramę, którą miała niedługo wjechać karetka. Wykazał się tutaj kompletnym brakiem wyobraźni, gdyż śmigłowcami transportowani są najczęściej pacjenci w ciężkim stanie, gdzie każda minuta jest bardzo cenna i niejednokrotnie może zadecydować o czyimś życiu. Natychmiast o zagrożeniu powiadomiona została załoga śmigłowca, zaś pracownicy szpitala usiłowali odnaleźć właściciela auta.

Dodatkowo w trybie pilnym wezwany został holownik, który miał zabrać pojazd w bezpieczne miejsce. Kierowca zdążył jednak przybyć na chwilę przed holownikiem i odjechać.

(fot. lublin112)
2017-02-06 17:10:31

Autor: redakcja

57 komentarzy

  1. aspirant Sikora

    a gdzie byl parkingowy ja sie pytam ?

  2. to wina maciarewicza!

  3. Szkoda że nie stanął przy chodźki 3, mężczyzna w dresach nieoznakowanym samochodem nauczył by to parkować, jakby na koło założył mu szczęki!
    Hahaha! ?

  4. Pan uprzejmie ukłonił się czapką z nutrii i odjechał swą skodą w siną dal …