Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Fałszywy ratownik medyczny musi oddać, to co zarobił. Nie uniknie też celi

Korzystając z fałszywego dyplomu zatrudnił się jako ratownik medyczny. Mężczyzna został skazany. Czekają go jednak kolejne kłopoty, gdyż czekając na wyrok, ponownie zrobił to samo.

32 komentarze

 1. A kiedy rządzący oddadzą pieniądze za fałszywa pandemię ??

  • Nie przypominam sobie żeby jakaś fałszywa była. Powiedz to rodzinom zmarłych osób albo tym spod respiratorów. Może już dość z tym wypisywaniem bzdur.

 2. Zabawne. Fałszywy ratownik musi zwrócić pieniądze za wykonaną pracę, a cyberoszuści, w razie wpadki, nie muszą zwracać pieniędzy, które wyprowadzili ludziom z kont. Oszust dostaje kilka lat więzienia, po czym wychodzi i cieszy się ukradzionymi wcześniej pieniędzmi.

 3. Sasin też odda kasę?

 4. JAKA PANDEMIA,TAKI RATOWNIK.
  Ratownicy narzekają na zbyt niskie wynagrodzenie,a temu wyszło ok.8tys./m-c

 5. Kajfasz w punkt…..mnie też szlag trafia jak widzę co robi a raczej czego nie robi ,nasz żałosny wymiar ” sprawiedliwości ” …prawdziwych bandytów i złodziei nie potrafią skutecznie karać a jedyne co im wychodzi to żałosne i nieskuteczne wyroki wyroki ,na które trzeba czekać latami ….sądy ito dno i 2 m mułu

 6. Najważniejsze że dostał 5-ty zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz na pewno już się zastosuje. Fikcja polskiego prawa i wyroków sądowych.

 7. A dlaczego każą oddać ? Nie ukradł tylko zapracował. Do sądu pracy powinien pójść.

 8. Trzeba przyznać, że mocny zawodnik. Nie podda się tak łatwo.

  • chciałabyś żeby taki mocny zawodnik ratował Ci dziecko ? powinien gnić w pudle. Wystarczy że do PL wjechała masa ,,inżynierów, doktorów, pielęgniarek,, ze wschodu. W mojej firmie większość szoferów ze wschodu śmiała się że kupili prawko (najczęściej w luźnej rozmowie po piwie 🙂 Tam kupisz nawet ,,profesora mniemanologii stosowanej,, .