Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Eco-Gala obchodzi jubileusz. Na gości czekało szereg atrakcji i przysmaków (zdjęcia)

Targ Żywności i Rękodzieła Eco-Gala obchodzi jubileusz 10-lecia. Z tej okazji zorganizowano dziś specjalną edycję wydarzenia.

Podczas wydarzenia można było wziąć udział w konkursach związanych z produktami od wystawców, warsztatach kulinarnych dla dzieci kulinarnych, warsztatach rękodzieła, pokazach kulinarnych prowadzonych przez szefa kuchni, degustacjach produktów, darmowych poradach dietetyka czy też różnorodnych wykładach. Były też występy zespołów ludowych oraz akcja przytul maskotkę „Eco-Galek” dla swojego dziecka.

Eco-Gala to cykliczne wydarzenie odbywające się w każdą sobotę na terenie Galerii Gala przy ul. Fabrycznej 2 w Lublinie. Ponad 30 producentów oferuje lokalne i tradycyjne produkty, które są charakterystyczne dla naszego województwa.

Jest to miejsce, gdzie można nabyć produkty spożywcze takie jak: nabiał krowi; nabiał kozi; pieczywo i ciasta; miody; oleje; mąki i kasze; przetwory warzywne i owocowe; świeże owoce i warzywa; soki owocowe; syropy owocowe i ziołowe; mięso i wędliny; mikro-liście; kawy rzemieślnicze; przyprawy suszone; przetwory kiszone; garmażerka domowa i wiele innych.

Z kolei na Targu Rękodzieła znaleźć można: szydełkowe zabawki; obrusy; bransoletki i biżuteria; makramy; torebki; świece sojowe i z wosku pszczelego, miedzianą biżuterię i dodatki do domu a także wiele innych unikatowych i nietuzinkowych przedmiotów.

Portal lublin112.pl był patronem medialnym wydarzenia.

3 komentarze

  1. Jastrząb skurczywyk

    A dlaczego od kilku lat nie ma w sprzedaży perły Winter w zimie też już od kilku lat nie ma a to najlepsze piwsko było skrzynkami mozna było pić chociaż 6 % miało

  2. Najlepsza cebula tylko święcona 😀

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo