Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Dziś odbędzie się bieg „Chęć na Pięć. Biegacze pojawią się na ulicach miasta, będą utrudnienia w ruchu

W niedzielę odbędzie się bieg „Chęć na Pięć”. Na trasie zawodów wystąpią utrudnienia w ruchu. Bieg główny wystartuje o godzinie 10:00 z ulicy Idziego Radziszewskiego.

Start i meta biegów oraz Miasteczko Biegowe zlokalizowane będą na Placu Marii Curie-Skłodowskiej. Trasa biegu będzie prowadziła ulicami: start z ul. Idziego Radziszewskiego na wysokości Placu Marii Curie Skłodowskiej, dalej w ul. Akademicką do ul. Marii Curie Skłodowskiej, ul. Lipową do ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza, z ul. Narutowicza w ul. Głęboką, ul. Głęboką do ul. Pagi, ul. Spadochroniarzy Al. Racławickie, Al. Racławickimi do ul. Sowińskiego, z ul. Sowińskiego w ul. Radziszewskiego, ul. Radziszewskiego na metę zlokalizowaną na Placu Marii Curie Skłodowskiej

Ul. Radziszewskiego zostanie zamknięta ok 15 min. przed rozpoczęciem biegu, czyli ok. 9.45. Przewidywana liczba uczestników to ok. 400 osób. Trasa biegu będzie prowadziła wyłączonym pasem ruchu drogowego.

Bezpieczeństwo ruchu drogowego zapewnią służby policyjne przy współpracy z funkcjonariuszami Straży Miejskiej Miasta Lublin. Na całej trasie biegu zostaną zabezpieczone wszystkie kolizyjne strumienie ruchu pojazdów i pieszych, w stosunku do kierunku biegu uczestników imprezy. Ulice zostaną dopuszczone do ruchu niezwłocznie po zakończeniu biegu.

Organizatorem biegu jest Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie.

Dziś odbędzie się bieg „Chęć na Pięć. Biegacze pojawią się na ulicach miasta, będą utrudnienia w ruchu

(fot. lublin112.pl\mat. org.)

5 komentarzy

  1. UWAGA ! Przed biegiem każdy musi wypalić paczkę fajek i wypić 3 „browary” – nasze perełki. Ruch nie będzie wstrzymany więc każdy musi mieć na wszelki wypadek opaskę z grupą krwi . Kierowcom życzę miłego dnia.

  2. Breslau und Danzig

    Jest zalew tam sobie clay dzień można biegać, po co się pchać na miasto i przeszkadzać ?

  3. Przynajmniej upau nie majom. A wiecie na co zmarł „wynalazca” joggingu?

Dodaj komentarz