Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Dziewczynka straciła palec podczas Carnavalu Sztukmistrzów

Podczas niedawno zakończonego w Lublinie Carnavalu Sztukmistrzów miał miejsce nieszczęśliwy wypadek. Dziewczynka straciła palec. Policja szuka świadków zdarzenia.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w piątek 24 lipca. Około godziny 18:20 podczas jednego z wydarzeń imprezy, które odbywało się na Placu Litewskim, przebywająca tam z rodziną 7-latka siadła na stojący w pobliżu fontanny drewniany leżak. Wtedy ten złożył się, przygniatając dziewczynce palec u ręki.

Dziecko trafiło do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego. Tam, pomimo starań lekarzy, nie udało się uratować palca, i konieczna okazała się jego częściowa amputacja.

Funkcjonariusze z I Komisariatu w Lublinie poszukują świadków tego nieszczęśliwego wypadku. – W celu wyjaśnienia przebiegu i okoliczności tego zdarzenia, świadkowie proszeni są o zgłoszenie się na Komisariat I Policji w Lublinie, ul. Okopowa 2B lub kontakt telefoniczny (81) 535 45 73 – tłumaczy asp. Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2015-08-01 14:40:43

9 komentarzy

  1. Gdzie indziej było że 7 latka o.O

  2. Chyba raczej w celu wyłudzenia odszkodowania.

  3. Częściowa amputacja palca nie oznacza stratę palca.Jakbym pudelka czytała.

  4. Sciema, po to płaci sie składki, aby przy takich wypadkach, placili i nam, wiec nie widze w tym nic dziwnego, a jak sie boisz upomnieć o swoje to Twoja strata, ja zabiore Twoje 🙂

  5. nie było obok unijnej instrukcji obsługi i dlatego się zdarzyło to co sie zdarzyło

  6. Pełno jadu w Was ludzie, brak współczucia.

  7. W latach 70-tych kilkunastoletnia wówczas siostra mojego kolegi usiadła na źle rozstawiony duży drewniany leżak, który nagle złożył się i obciął jej kciuk. Nie przyjechała wtedy milicja, ani dziennikarze, a po latach winą za to wydarzenie obciąża wyłącznie siebie – po prostu nie sprawdziła czy leżak jest dobrze ustawiony. Ale cóż – czasy się zmieniają. Niestety chyba nie na lepsze 🙁