690 680 960

Ul. Kunickiego: Zderzenie trzech aut przed światłami. Jedna osoba w szpitalu

Wieczorem na ul. Kunickiego w Lublinie zderzyły się trzy samochody osobowe. W klasycznym najechaniu na tył, jedna osoba została poszkodowana.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 19. na ul. Kunickiego w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Pochyłą, czyli pomiędzy tunelem a ul. Nowy Świat zderzyły się trzy auta. Jak nas poinformowano, wszystkie pojazdy jechały w kierunku Abramowic. Kierowca hondy nie wyhamował przed światłami i uderzył w tył znajdującego się przed nim renaulta. To z kolei zatrzymało się uderzając w tył audi.

Na miejscu interweniowała policja, pogotowie ratunkowe oraz straż pożarna. Do szpitala została przetransportowana jedna osoba, która podróżowała biorącym udział w zdarzeniu autem.

Teraz funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Ruch na ul. Kunickiego był utrudniony. Zablokowany został jeden pas jezdni w kierunku Abramowic.(fot. nadesłane – Paweł, DZIĘKUJEMY)
2015-03-06 19:58:54

6 komentarzy

 1. fajny pociąg na dwóch ostatnich fotach, stoją jak wagoniki

 2. uuu i czym bidoki teraz na protest 22 pojadą , honda szybsza niż wygląda hamulce jej pusciły

 3. jak nie umieją prowadzić auta to niech Mpk zasuwają , ja się wożę BMW i nigdy stłuczki nawet nie miałem

 4. swen gustawson

  Do Lalus ale ty jestes kosior zadnej stluczki ooooooooo…… bmw to ty masz 316 92′ chyba i babke w niedziele do kosciola wozisz 300 m …. buraku

 5. Kierująca hondą to dobra szprycha, potwierdzone info

 6. miejscowy proboszcz zwyczajny

  Nasuwa się pytanie: Co prócz usiłowania kierowania pojazdem, robił (a) kierowca hodny? Rozmawiał (a) przez telefon, pisał sms, a może poprawiał makijaż?

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas