Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dziecko połknęło niebezpieczną substancję. Policjanci pilotowali matkę jadącą do szpitala

Funkcjonariusze z Oddziałów Prewencji Policji KWP w Lublinie pilotowali wczoraj w drodze do szpitala kierującą seatem. Kobieta na skrzyżowaniu poprosiła o pomoc policjantów, ponieważ chciała szybko dotrzeć do szpitala z synem.

W sobotę po godzinie 18 funkcjonariusze z Oddziałów Prewencji jechali radiowozem na zabezpieczenie imprezy muzycznej, która miała się odbyć w Lublinie.

– Kiedy policyjny radiowóz stał na skrzyżowaniu Drogi Męczenników Majdanka z ul. Łęczyńską, nagle ze stojącego przed nimi pojazdu wybiegła kobieta. Poprosiła policjantów o pilną pomoc. Jak mówiła, chce jak najszybciej dotrzeć do szpitala, gdyż jej syn połknął jakąś niebezpieczna substancję. Dlatego też dziecko musi jak najszybciej trafić pod opiekę lekarzy – relacjonuje zdarzenie asp. Anna Kamola z KWP Lublin.

Policjanci natychmiast włączyli sygnały i pilotowali pojazd przez kilka kilometrów w drodze do samego szpitala. Kobieta szybko i bezpiecznie dotarła ze swoim dzieckiem na izbę przyjęć.

2017-07-02 17:09:04
(fot. Policja Lublin)

29 komentarzy

  1. No brawurowa akcja policji .Szkoda tylko, że kobieta całkowicie zablokowała wjazd dla karetek.Podobno tam właśnie policjancii zasugerowali zostawienie auta (tak przynajmniej twierdziła babcia dziecka). Karetka musiała wjeżdżać tyłem , z drugiej strony .Brawo Wy!

Z kraju