Piątek, 19 lipca 202419/07/2024
690 680 960
690 680 960

Dwóch zatrzymanych mężczyzn usłyszało zarzuty pedofilskie

Lubelscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy usłyszeli zarzuty obcowania płciowego z osobą małoletnią. Obaj decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani.

Policjanci z Wydziału dw. z Cyberprzestępczością KWP w Lublinie zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu parczewskiego. 25 i 41-latek nawiązywali kontakt z małoletnią w Internecie, a następnie znajomość przeniosła się do świata realnego. Mężczyźni spotykali się z nią w celu współżycia seksualnego. Za pośrednictwem komunikatorów przesyłali także treści pornograficzne z jej udziałem.

– Do zatrzymania 41-latka doszło na jednej z ulic Lublina, 25-latek został zatrzymany w miejscu zamieszkania. Policjanci zabezpieczyli sprzęt komputerowy, telefony i tablety. Podejrzani usłyszeli zarzuty – informuje nadkom. Renata Laszczka-Rusek z KWP Lublin.

Prokurator Prokuratury Rejonowej Lublin-Południe w Lublinie wystąpił z wnioskiem do Sądu Rejonowego w Lublinie o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci aresztu.

Podejrzanym grozić może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

2018-05-29 13:02:55
(fot. Policja Lublin)

13 komentarzy

 1. Jaja obciąć przy samej doopie!!!!

  • Rąsia Rąsia Rąsia dziękuję Panu

   Sprawa prosta. To portale internetowe powinny się zająć usuwaniem takich treści i to z szybkością światła. Przecież Admini są jak Bogowie. Mają swój DarkNet, swojego T.Browsera, Linuxa niech się tym zajmą. Szerokie pole dla popisów hackerskich. Zamiast kraść hasła do kont bankowych niech usuwają treści pedofilskie.

   • Co ma admin wspólnego z hakerką?Uwierz mi,aby zostać administratorem na jakimś forum czy portalu niekoniecznie trzeba posiadać wiedzę.Dla przykładu na forum pewnego tygodnika,gdzie czasem bywałem,administratorką została kochanka redaktora z tej gazety. Od tego czasu forum staczało się po równi pochyłej.

 2. Może myśleli, że umawiają się na randkę z tym dorosłym facetem, o którym było tutaj kilka dni temu, a który w sieci podszywa się pod małe dziewczynki. Linia obrony dobra jak każda inna. A swoją drogą to ten zatrzymany wygląda na 70-latka podszywającego się pod 41-latka. Świat to jeden wielki podszyw.

 3. To jeszcze inni ….roi się od zboczeńców…

  • Studętkom jezdem to se wiem, że...

   Przy obecnej psychozie anty pedofilskiej, to strach swojemu dziecku doope wytrzeć (a nie daj Boże, wykapac), żeby cie zaraz za pedofila nie wzięto

 4. Jasny Gwint !!!

  Moje pierwsze zdjęcie to ja, leżący do góry czterema literami, na brzegu jakiegoś bajorka.
  Fotograf pewnie już nie żyje, bo chętnie wskazałbym go jako pedofila.

 5. A swoją drogą należy zastanowić się kim była ta niepełnoletnia, skoro w tym wieku umawia się już ze starymi chłopami.

 6. nie wiem co o tym sądzić choć wiem, ale jednak nie wiem

  „Mężczyźni spotykali się z nią w celu współżycia seksualnego.” Oznacza to, że było to nie jeden raz i że ona wiedziała co robi i z kim. Czym zawiodła się, że oskarżyła ich po więcej niż jednym takim zdarzeniu? Ich nie bronię bo zasługują na surową karę ale czy ta dziewczyna nie powinna być resocjalizowana? Niezły z niej numer już w wieku nieletnim!

 7. Najgorzej, że za kratami niema wazeliny i będą jechani na sucho.

Z kraju

Sport