Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Dwóch nastolatków zatrzymanych na parkingu w Lublinie. Brali udział w handlu mefedronem

Policjanci z Lublina zatrzymali dwóch nastolatków na jednym z parkingów na terenie miasta. Mundurowi przy 15 i 16-latku znaleźli mefedron. W trakcie przeszukania w domach zatrzymanych mundurowi natrafili na kolejne porcje narkotyków.

W miniony weekend wywiadowcy z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie uzyskali informację operacyjną o obrocie przez nieletnich znacznymi ilościami narkotyków na terenie miasta. Postanowili więc zatrzymać podejrzewanych o ten czyn dwóch nastolatków.

– Funkcjonariusze zaplanowali zatrzymanie na jednym z parkingów. Tam zastali dwóch nieletnich w wieku 15 i 16 lat. Obaj byli bardzo zaskoczeniu widokiem funkcjonariuszy. Mieli przy sobie worek z zawartością białej substancji. Wstępne badania wskazały, że to mefedron o wadze 200 gramów. Ponadto podczas przeszukań w domach u zatrzymanych policjanci odnaleźli dodatkowe narkotyki – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z KMP w Lublinie.

Policjanci przesłuchali zatrzymanych nieletnich. Obaj nastolatkowie odpowiedzą za posiadanie znacznych ilości narkotyków, udział w obrocie i udzielania substancji psychotropowych. Decyzją sądu trafili do zamkniętych ośrodków na okres 3 miesięcy.

15 komentarzy

 1. Za handel tym syfem powinno być jak za próbę morderstwa.

 2. Do pudła ćpunów

 3. chyba ,że PISuarom po wyborach się przyda jak bezie trzeba koryto oddać

 4. Gdzie byli rodzice tych młodzieńców, nie widzieli że ich pociechy się odmiennie zachowują, a może ćpali razem z nimi.

 5. Izolować patusów

  Gdy wydarza się incydent, to pojawia się konfident. Oczywiście szacunek dla informatora.

 6. Do czego dochodzi, ze polscy nastolatkowie musza dorabiac. Kazda polska rodzina powinna godnie zyc w swoim panstwie.

 7. Sądząc po tym jak dzisiaj po centrum i okolicach jeżdżą nieoznakowane wozy policyjne i te oznakowane też, śmiem sądzić, że komuś się nie tylko proszek wysypał haha
  Ale to dobrze! Zakuć ich wszystkich, dorwijcie tych braindedów na górze to Lublin będzie wolniejszy od ludzkich śmieci

 8. Ha ha , hurtownik pocisnal 200g syfu, a szczyle (gangsty) leza i kwicza. Nic sie nie zmienilo.

 9. Grube ryby nie tyjalne.

Dodaj komentarz