690 680 960

Nocą jeździli ciągnikiem po wsi, pojazd uderzył w drzewo. Młody mężczyzna nie żyje, drugi trzeźwieje w areszcie

Tragicznie w skutkach zakończyła się nocna przejażdżka dwóch młodych mężczyzn ciągnikiem rolniczym. Jeden z nich zmarł.

Do wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę w gminie Jabłoń w powiecie parczewskim. Dwóch młodych mężczyzn po kryjomu zabrało należący do ojca jednego z nich ciągnik rolniczy. Jeździli nim po okolicznych lokalnych drogach.

Około godziny 1:40 służby ratunkowe zostały poinformowane o wypadku w miejscowości Gęś. Ciągnik uderzył tam w przydrożne drzewo. Ratownicy zastali na miejscu przygniecionego przez maszynę młodego mężczyznę. Nie dawał on oznak życia.

Ratownicy medyczni przystąpili do akcji reanimacyjnej, jednak nie przyniosła ona skutku. Ofiara okazał się 18-latek. Policjanci zatrzymali jego kolegę, który razem z nim jeździł ciągnikiem. Badanie alkomatem wykazało, że 21-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. Przez kilka godzin na miejscu pracowali policyjni technicy, którzy pod nadzorem prokuratora prowadzili szczegółowe oględziny miejsca wypadku. Obecnie trwa ustalanie dokładnych okoliczności oraz przyczyn wypadku.

40

41

(fot. policja)
2018-07-01 12:46:30

24 komentarze

 1. Drajver ;I;?

 2. pewnie Bimmer ma ból pupki traktor droższy a BMW piecze w tyłek w końcu pedalskie auto

 3. co oni wszyscy do cholery jarają ? durne pomysły… skutki tragiczne…wakacje czas zacząć

 4. „pojazd uderzyl w drzewo””nieuku kierujący ciągniki uderzyl w drzewo” myślę .że ukonczyles KUL

  • Czy ulżyło? Od kiedy kierujący uderza w drzewo, wysiada z pojazdu i uderza sobą w drzewo :D. To ciągnik uderza w drzewo, kierowany przez kierowcę. Ile można tłumaczyć oczywiste kwestie. Ukończenie KUL-u jest czymś obraźliwym? Skąd tyle jadu?

   Kierujący ciągnikiem nie mógł uderzyć w drzewo, bo siedział w kabinie pojazdu :).

Kursy walut

 • USD 4.3501zł 0.07%
 • GBP 5.3803zł 0%
 • EUR 4.6529zł 0.15%
 • CHF 4.8483zł -0.05%

Polub nas