Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kradły torebki na dyskotece. Dwie nastolatki trafiły do aresztu

Zamojscy policjanci zatrzymali dwie 18-latki, które są podejrzewane o kradzieże torebek na dyskotece. Nastolatki kradły w czasie, kiedy pokrzywdzone tańczyły.

W piątek dyżurny zamojskiej policji przyjął zgłoszenie o kradzieży torebki na terenie jednej z dyskotek. W torebce znajdowały się dokumenty oraz telefon komórkowy. Pokrzywdzona na początku sama zaczęła szukać torebki, jednak jej nie odnalazła. Jak się kazało, w podobnych okolicznościach zginęła również torebka należąca do innej uczestniczki tej samej zabawy.

Policjanci na podstawie nagrania z monitoringu ustalili tożsamość dwóch młodych kobiet podejrzewanych o kradzieże torebek. Są to dwie 18-letnie mieszkanki Zamościa. Wczoraj zostały zatrzymane i doprowadzone do policyjnego aresztu.

Część skradzionego mienia wróciła już do właścicielek. Aktualnie policjanci prowadzą postępowanie ustalając szczegóły i okoliczności zgłoszonych kradzieży. Nie jest wykluczone, że pokrzywdzonych procederem 18-latek jest więcej.

2018-07-01 12:34:37
(fot. pixabay.com)

5 komentarzy

  1. jak dycha to sobota

    Dyskotek w piątek?

  2. Wschodnie miasto, wschodnie obyczaje.

  3. Staszek z Lublina

    Przyszła elita narodu, pewnie przyszłe „studentki” lubelskich uczelni

  4. typowe PISuarki

  5. Nigdzie nie jest napisane że to dziewczyny z LO. Podejrzewam że statystycznie częściej się to zdarza damom ze szkół zawodowych. Brawo za monitoring 🙂

Z kraju