690 680 960

Dwóch czterolatków wypadło z okna kamienicy. Jeden nie żyje

W piątek wieczorem w Wolsztynie doszło do tragicznego zdarzenia. Z okna kamienicy wypadło dwóch czterolatków, jeden zmarł w szpitalu.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 20 w Wolsztynie w woj. wielkopolskim. Służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie, z którego wynikało, że z okna jednej z kamienic wypadła dwójka dzieci.

Zanim na miejscu pojawili się ratownicy medyczni, pomocy poszkodowanym chłopcom udzielili świadkowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dwóch bliźniaków w wieku 4 lat wypadło z okna znajdującego się na czwartym piętrze. Dzieci z poważnymi obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Tam niestety jeden z chłopców zmarł.

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Mundurowi ustalili wstępnie, że dzieci znajdowały się pod opieką matki. Kobieta była trzeźwa, obecnie przebywa w szpitalu.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

Jeden komentarz

  1. Współczuję tragedii ale i nie obwiniam matki.Moje dziecko kilka razy dziennie siedzi na parapecie lub otwiera okno,mimo ze pilnuje go.Po dziecku można się spodziewać wszystkiego,

Kursy walut

  • USD 4.3354zł 0.21%
  • GBP 5.369zł 0.8%
  • EUR 4.7239zł 0.34%
  • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas