Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Dwa dni utrudnień w ruchu w centrum Lublina. Będą poprawiać nawierzchnię

Ekipa drogowców pojawi się niebawem na ul. Dolnej 3 Maja w Lublinie. Będzie tam układana nowa warstwa ścieralna nawierzchni. Kierowcy muszą się przygotować na utrudnienia w ruchu.

W środę 18 sierpnia rozpoczną się prace związane z odtworzeniem warstwy ścieralnej na odcinku ul. Dolnej 3 Maja w Lublinie. Chodzi o doprowadzenie do właściwego stanu nawierzchni, która została naruszona w trakcie budowy hotelu, a dokładnie wykonywania zjazdu oraz poszczególnych przyłączy.

W związku z tym na dwa dni wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Pierwszego dnia drogowcy planują wykonać frezowanie nawierzchni oraz regulację studzienek. Drugiego dnia układana będzie nowa warstwa ścieralna nawierzchni.

W tym czasie kierowcy napotkają na utrudnienia w ruchu. Jednia będzie zwężona do jednego pasa. W przypadku, gdyby wystąpiły niekorzystne warunki pogodowe, prace mogą się przedłużyć o jeden dzień.

(fot. lublin112.pl)

9 komentarzy

 1. Widzicie… „MUSZĄ” Kierowcy muszą ?
  Ja tam nie muszę, i co mi zrobicie ? Zmusicie mnie ?
  Jak mnie zmusi miasto Lublin do przygotowań ?

  Śmiech, trochę się zagalopował ten poseł czy kierownik i już każdemu chce nakazywać

  Ale na pewno znajdzie się wielu wielu bardzo wielu co się przygotują, bo przecież MUSISZ !!! ?

  JESTEM WOLNY I NIE ODDAM SWOJEJ WOLNOŚCI.

 2. Jak dajesz radę z grawitacją? Bo normalni muszą poddawać się jej prawom. Ty nie musisz nic. Jesteś wolny. Jak balonik napełniony helem

  Wybacz ripostę, pisanie na poziomie gimnazjalisty zaprezentowałeś.

  • skoro wolisz jeździć rozwaloną drogą… Nie wiedziałem że wolność w twoim rozumieniu idzie w parze z głupotą ale cóż i tacy też są

   • „Gotowy” ma jakiś swój problem ze słowem MUSISZ może w pracy za duzo musi i próbuje tak odreagować. A to tzw jego poczucie wolnosci tzn jego rozumienie jest śmieszne.

 3. Zapraszamy do naprawy nawierzchni na ul. Chemicznej.

 4. Brawo Paweł Kukiz Polacy są z Tobą