690 680 960

Dwa dachowania na drogach powiatu ryckiego. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

Wczoraj na drogach powiatu ryckiego doszło do kilku groźnych zdarzeń drogowych. Jedno z nich miało miejsce na drodze ekspresowej S17 na wysokości Nowej Dąbi, drugie zaś na trasie Ryski – Rososz. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do pierwszego zdarzenia doszło około godziny 17 na trasie Ryki-Rososz. Jak wstępnie ustalili policjanci, 41-letnia kierująca pojazdem marki Renault nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i wpadła w poślizg, w wyniku czego doszło do dachowania pojazdu.

Zarówno 41-latka jak i dwie pasażerki na szczęście nie odniosły obrażeń. Kierująca była trzeźwa. Zdarzenie na szczęście zakończyło się jedynie na uszkodzonym pojeździe.

Z kolei około godziny 18 miało miejsce kolejne groźne zdarzenia drogowe. Tym razem na drodze ekspresowej S17 na wysokości Nowej Dąbi. 30-letnia kierująca samochodem marki Kia wpadła w poślizg, uderzyła w bariery ochronne, a następnie auto dachowało w przydrożnym rowie.

Jak ustalili mundurowi przyczyną zdarzenia w tym przypadku było również niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Kierująca była trzeźwa. Z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala, na szczęście nie zagrażały one jej życiu. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

(fot. Policja Ryki)

Jeden komentarz

  1. Ciut ślisko. I już. Jak pisałem ba by jeżdżą bezmyślnie.

Kursy walut

  • USD 4.348zł 0.51%
  • GBP 5.3595zł -0.03%
  • EUR 4.7089zł -0.15%
  • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas