Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

70-latek stracił panowanie nad audi, doszło do zderzenia czterech pojazdów. Cztery osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

Policjanci ustalili szczegółowy przebieg wczorajszego wypadku na drodze krajowej nr 17 w Łopienniku Nadrzecznym. W wyniku zderzenia czterech pojazdów, cztery osoby odniosły obrażenia ciała i trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek po godzinie 18 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Łopiennik Nadrzeczny, na trasie Lublin – Zamość. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu czterech pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że 70–letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski kierujący samochodem marki Audi jadący w stronę Krasnegostawu na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego z samochodem marki BMW. Tym autem podróżowały dwie osoby, a kierowcą był 33-latek z gminy Zamość. Z kolei w tył BMW uderzył jadący za nim 56-letni mieszkaniec gminy Łaszczów kierujący fordem. W zdarzeniu uczestniczył także ciągnik siodłowy marki Mercedes, w którego naczepę uderzyło audi.

Do szpitala trafiły cztery osoby, kierowca audi i jego 16-letni pasażer, a także kierujący BMW 33-latek i jego 36-letni pasażer. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowca forda oraz 42-letni obywatel Ukrainy, który kierował ciężarowym mercedesem, nie odnieśli żadnych obrażeń. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez kilka godzin. Policjanci wyznaczyli objazdy. Teraz policjanci ustalają dokładne okoliczności tego wypadku.

70-latek stracił panowanie nad audi, doszło do zderzenia czterech pojazdów. Cztery osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

70-latek stracił panowanie nad audi, doszło do zderzenia czterech pojazdów. Cztery osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

(fot. Policja Krasnystaw)

4 komentarze

  1. Dziadek audi dobrze ciął na mokrej jezdni. Fantazja ułańska go poniosła

  2. 70 -80 latek za kierownicą to takie samo zagrożenie jak 18-20….z tym że z zupełnie innych przyczyn …pierwszy z przyczyn naturalnych stracił zwykle refleks ,wzrok i bystrość umysłu i jeździ na zasadzie ” miałem szczęście i dziś znów się udało ” ….a drugi z dobrym wzrokiem refleksem ale zbyt pewny swoich umiejętności ,więc skłonny do brawury i ryzykownych zachowań

  3. zaszalał zgred

  4. A ten z forda to na co się gapił?

Z kraju