Duże utrudnienia w ruchu na krajowej 19 po zderzeniu dwóch pojazdów

Duże utrudnienia w ruchu występują na drodze krajowej nr 19 w Niemcach. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów, na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 17 na drodze krajowej nr 19 w Niemcach, na trasie Lublin – Lubartów. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów – osobowego i dostawczego.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nam przekazano, co najmniej jedną osoba została poszkodowana.

W rejonie wypadku występują utrudnienia z przejazdem. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo, tworzą się duże korki z obu stron. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. nadesłane Patrycja – dziękujemy!)

8 komentarzy

 1. Jak mniemam jest to moje ulubione skrzyżowanie, gdzie czasami lepiej się opłaci skręcić w prawo (mimo, że mam potrzebę jechać w lewo) i zawrócić na najblizszym wjeździe, niż czekać na łaskę jadących główną drogą w obu kierunkach. Niejednokrotnie zdarzało się, że próbując wyjechać w kierunku Lubartowa z jednej strony było pusto, a z drugiej żaden kierowca nie przyhamowal, żeby wpuścić 1 czy 2 samochody jadące od strony Garbowa. Czasem wydaje mi się, że prędzej trafię w totka, niż bez stania kilkanaście minut wyjadę w lewo. Ludzie! Trochę więcej kultury na drodze! Uwierzcie, silnik wam się nie zatrze i hamulec nie zablokuje jak puścicie tego biedaka, co ma wielkie nieszczęście mieć po swojej prawicy odwrócony trójkąt.

 2. Gdzie ty masz tu drogę na garbów? Coś ci się popiętroliło!

 3. Do wszystkich hejterów. Na znaku jest informacja, że to jest droga na Garbów a nie na Bogucin jeżeli już . Czy to skrzyżowanie z drogą na Leonów, czy na stację (jak są wyłączone światła) czy wyjazd w kierunku Lubartowa to i tak wyjechać bezproblemowo w lewą stronę graniczy z cudem. Może kiedyś dożyje czasów, że nasi kierowcy kulturą dorownają krajom zachodnim. W Belgii takie sytuacje nie mają miejsca, a dochodząc do przejścia, gdzie kierowca nie ma do końca pewności, że pieszy będzie przechodził i tak się zatrzymuje. Póki co nasi mundurowi za sprawą ustawodawców będą się czepiać zbędnych dyskusji podczas kontroli czy nietrzymania rąk na kierownicy niż zająć się poprawa kultury na drodze.

  • A mi się podoba jak jest. Bardziej mi odpowiada styl grecki lub turecki. Jeśli Ci nie odpowiada to jak jeździ sie w Polsce to możesz emigrować a nie zmuszać innych do wg Ciebie słusznego zachowania na drodze. Mi na taz cywilizowanym zachodzie wcale sie nie podobało. Więcej policji z bronią widywałam na ulicach Barcelony niż będąc w Turcji a rzekomo to tam jest niebezpiecznie. Zachodnie cywilizowanie mnie nie przekonuje

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.968zł -0.88%
  • GBP 4.9223zł 0.02%
  • EUR 4.4202zł -0.68%
  • CHF 4.1401zł -0.53%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online