Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Duża rekrutacja w Inspekcji Transportu Drogowego. Powstaje kolejny oddział w naszym regionie

Od kilku dni Inspekcja Transportu Drogowego prowadzi nabór na stanowiska pracy do nowego oddziału w województwie lubelskim. Chętni mają niewiele czasu, gdyż aplikacje przyjmowane są tylko do 11 sierpnia.

Od września w Białej Podlaskiej zacznie działać zamiejscowy oddział Inspekcji Transportu Drogowego. Będzie to czwarta siedziba inspektorów w województwie lubelskim. Obecnie wojewódzki inspektorat znajduje się w Lublinie zaś oddziały terenowe w Międzyrzecu Podlaskim i Zamościu.

O utworzenie nowego oddziału zabiegali prezydent Białej Podlaskiej Dariusz Stefaniuk oraz senator Grzegorz Bierecki. Pod koniec czerwca w siedzibie ITD w Warszawie odbyło się spotkanie, które finalizowało całe przedsięwzięcie. Oddział zostanie ulokowany w biurowcu Zakładu Gospodarki Lokalowej przy ulicy Brzeskiej.

Za realizację projektu Biura Elektronicznego Poboru Opłat odpowiada Cezary Jurkowski. – Zatrudnienie znajdzie około 20 osób oraz najprawdopodobniej dwukrotnie tyle w perspektywie kilku najbliższych lat – podkreśla szef jednostki, dodając że ogromnego wsparcia i otwartości w realizacji projektu udzielił prezydent. Zdaniem Stefaniuka, to kolejny efekt dobrej współpracy miasta z rządem oraz instytucjami centralnymi.

Obecnie trwa rekrutacja pracowników. Przygotowano dwadzieścia miejsc pracy na stanowiskach referendarz oraz podreferendarz do spraw postępowań administracyjnych a także do spraw postępowań administracyjnych i rozliczeń.
Do zadań pracowników będzie należało m.in. prowadzenie postępowań administracyjnych dotyczących naruszenia obowiązku uiszczenia opłaty elektronicznej, przygotowywanie projektów decyzji administracyjnych, postanowień, wezwań, wniosków o ukaranie, zawiadomień i innych pism procesowych jak również prowadzenie czynności wyjaśniających w sprawach o wykroczenia ujawnione w związku z prowadzeniem kontroli.

(fot. lublin112)
2017-08-04 14:48:05

18 komentarzy

  1. 2000 zł to najniższa krajowa skąd wam się wzieło 2400 zł

  2. Misiewicze … 3…2….1 …Start !

  3. No tak sady niepracuja to Itd przynosi pieniadzePIssowi na 500PLUS….

Z kraju