Drogowcy układają nawierzchnię, kierowcy utknęli w ogromnym korku. Warto omijać trasę Lublin – Łęczna

Całkowicie zakorkowana jest trasa Lublin – Łęczna pomiędzy Turką a Łuszczowem. Na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do Kijan trwa układanie nawierzchni.

Kierowcy poruszający się drogą krajową nr 82 pomiędzy Lublinem a Łęczną alarmują o bardzo dużych utrudnieniach w ruchu. Sznur aut stoi już na wysokości osiedla Borek w Turce, a korek ciągnie się aż do Łuszczowa.

Jak nas poinformowano, wszystko spowodowane jest przez prace drogowe, a dokładnie przebudowę skrzyżowania z drogą prowadzącą do Kijan. Obecnie trwa układanie nawierzchni co sprawiło, iż pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

Nasi czytelnicy wskazują, że pokonanie tego liczącego ponad 6 km odcinka zajmuje nawet ok. 30 minut. Co ważne, korek utworzył się tylko w stronę Łęcznej. W kierunku Lublina ruch odbywa się praktycznie na bieżąco.

Wielu kierowców korzysta z alternatywnych tras przejazdu. Szczególnie uczęszczana jest droga przez Trzeszkowice, Krzesimów i Zakrzów.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

Zobacz również

7 komentarzy

  1. Remont nawierzchni w piątek popołudniu, bo szkoda wam płacić ekipie za wykonywanie robót w nocy, wy [***] z GDDKiA!!

  2. Idealna pora. Piątek po południu kiedy ludzie wyjeżdżają z miasta. Taką ekipę wraz z kierownikiem powinno się wystawić na widok publiczny z informacją o ich genialnych poczynaniach. Raz dwa okazało by się, że takie roboty można robić w nocy.

  3. nazwisko jełopa który zlecił prace w piętek popołudniu . Największe natężenie ruchu , brawo dzbanie

  4. Proszę nie obwiniać pracowników fizycznych ani kierowników, którzy muszą wykonywać zleconą pracę. Obwiniajcie dyrektora oddziału, który zleca pracę, która ma być wykonana i koniec. To nie pracownicy wybierają sobie kiedy mają wykonywać zleconą im pracę. Kierujcie skargi do dyrektorów, których nie interesuje czy jest duży ruch na trasie i czy będzie podobać się kierującym czy pracownikom. Pozdrawiam.

  5. Fajnie by było poinformować o takich pracach ze 2 dni wcześniej. Tylko dlaczego, prawda? Przyszło żyć w komunistucznym kraju niestety.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Bezpłatne szkolenia z samoobrony dla kobiet ruszają w Lublinie
Gminne Święto Ziemniaka w Suchocinie
Rusza kolejny cykl wykładów otwartych z historii sztuki. I ty możesz wziąć w nich bezpłatnie udział
Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy