Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Drogi krajowej w regionie są czarne i mokre

Lubelski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad przekazał rano informację, że wszystkie odcinki dróg krajowych w regionie są przejezdne. Nie zalega na nich śnieg. Obecnie utrudnienia w ruchu występują na obwodnicy Lublina, gdzie doszło do uszkodzenia opony w ciężarówce.

Jak przekazał dziś rano Lubelski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad drogi krajowe w woj. lubelskim od godzin porannych są czarne i mokre. Dziś pojazdy zimowego utrzymania wyjeżdżały na trasy 39 razy.

Występują utrudnienia drogowe na obwodnicy Lublina, między węzłami Czechów a Sławinek. Prawy pas jezdni w kierunku Warszawy blokuje ciężarówka, w której pękła opona.

We wtorek prognozowane jest zachmurzenie duże. Spodziewane są opady deszczu, mieszane i śniegu. Miejscami możliwe marznące opady deszczu, powodujące gołoledź. Drogi gdzieniegdzie będą śliskie. Na termometrach w najcieplejszym momencie dnia od -1°C na północy woj. lubelskiego do 3°C na południu. Wiatr okaże się umiarkowany, okresami porywisty, z kierunków południowych. Co więcej wiatr miejscami, tam gdzie wystąpią opady śniegu, będzie powodował zawieje śnieżne.

12 komentarzy

 1. zobaczymy od niedzieli rano hahahahahaha

 2. A jakie mają być po deszczu

 3. Jacyś nienormalni… Jakie miałyby być drogi, skoro od dawna jest powyżej zera…? Trzeba było się pochwalić w sobotę przed wigilią, 23 grudnia wieczorem… stado baranów…

 4. Niepoprawnie napisano: Drogi krajowej w regionie są czarne.
  Politycznie poprawie byłoby: Drogi krajowe w regionie są afroamerykańskie.
  Na ten wszelki wypadek przypominam, że rower są napędzane dwoma gejami

 5. jajobrody lubelak

  W Lublinie też są czarne, i mokre

 6. 23.12.2023 r. przejechać przez Lublin bez kolizji/wypadku to mistrzostwo świata 🙂

 7. wężykiem jasiu wężykiem

  Brawo wy! i czy mu się chwalić ! Te czarne drogi to dzięki naturze aka pogodzie! Po 2 h deszczu ze śniegiem padał tylko deszcz cała noc i włala czarne drogi! ” siły natury w służbie człowieka” 😉

 8. To mi zalatuje rasizmem ?

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport