Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Do siatki połączeń z Portu Lotniczego Lublin dołączy niebawem Egipt

Od 6 czerwca 2024 roku do siatki połączeń z Portu Lotniczego Lublin dołącza długo wyczekiwany Egipt. Loty do Hurghady będą odbywać się raz w tygodniu, w czwartki, aż do 10 października 2024 roku.

– Połączenie z Hurghadą będzie doskonałym uzupełnieniem oferty wakacyjnej z lubelskiego lotniska. Mam nadzieję, że będzie cieszyło się równie dużym zainteresowaniem jak tegoroczne loty do Turcji czy Tunezji. Konsekwentnie realizowana strategia rozwoju lotniska sprawia, że nasza siatka lotów sukcesywnie powiększa się, a my możemy zaoferować podróżnym atrakcyjne połączenia – mówi Andrzej Hawryluk, prezes Portu Lotniczego Lublin.

Hurghada to jeden z najpopularniejszych wakacyjnych kierunków w Egipcie. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi. Na miejscu czekają bezpieczne plaże z drzewami palmowymi i łagodnym zejściem do wody oraz bogata oferta fantastycznych parków wodnych. Dużą atrakcją są również rejsy do pasa raf koralowych. Ciepła i przejrzysta woda Morza Czerwonego sprawia, że rafa i cały jej ekosystem zdają się być dostępne na wyciągnięcie ręki.  

– Cieszymy się, ułatwiając lubelskim fanom Egiptu podróżowanie z EXIM tours. Nowe bezpośrednie połączenie z Lublina do Hurghady wpisuje się w strategię poszerzania oferty, zapewniając większy wybór i wygodę podróży. Zapraszamy na naszą nową stronę exim.pl, która pozwala na intuicyjne wyszukiwanie ofert i łatwą rezerwację wycieczek – powiedział Marcin Małysz, prezes zarządu EXIM tours Polska.

EXIM tours jest piątym największym organizatorem wyjazdów w Polsce. Co roku z usług biura korzysta ponad 200 000 osób. Posiada jedną z najwyższych gwarancji ubezpieczeniowych na rynku. Marka w tym roku obchodzi 30-lecie działalności. Od 2012 roku jest częścią Der Touristik Group, jednej z najnowocześniejszych firm turystycznych w Europie. Grupa jest obecna w 16 krajach. 

Szczegółowe informacje dotyczące oferty połączeń lotniczych z Portu Lotniczego Lublin  dostępne są na stronie internetowej: www.airport.lublin.pl  

5 komentarzy

  1. Już tyle razy miały być kierunki wakacyjne, a i tak lata się z Warszawy jak przyjedzie sezon

  2. … a dla starszych samotnych i bogatych pań to jakie atrakcje bo nie napisane

  3. Konsekwentnie realizowana strategia rozwoju lotniska sprawia, że nasza siatka lotów sukcesywnie powiększa się, a my możemy zaoferować podróżnym atrakcyjne połączenia – mówi Andrzej Hawryluk, prezes Portu Lotniczego Lublin.

    Dlatego zlikwidowano połączenie z Eindhoven? W celu rozwoju? Samolotem latałem kilka razy do roku i zawsze był pełny, a teraz do Chorwacji leciałem na w pół pustym, komuś się chyba opłacało, nie opłacać.

  4. Do Bergamo, bilety po 100zł, a i tak ciężko wyprzedać komplet.
    Rozwój to słowo, które kompletnie nie pasuje do AirPort Lublin…

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport