Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Do 18 szpitali w regionie trafi 15 tysięcy litrów płynu dezynfekcyjnego (zdjęcia)

Rozpoczęła się dystrybucja płynu dezynfekcyjnego do 18 szpitali w regionie. Zarząd województwa lubelskiego zakupił płyn produkowany przez Polski Koncern Naftowy Orlen.

30 komentarzy

 1. Czy w Lublinie jest na jakiejś stacji orlenu?

 2. Płyn do dezynfekcji produkowany i dystrybuowany poprzez, nasz super Polski, patriotyczny koncern ORLEN, który miał być natychmiast, dla nas Polaków w przystępnej cenie na każdej stacji, jest jak YETI… Każdy słyszał, ale nikt nie widział (kupił).
  Dziękujemy:
  panie prezydencie duda
  panie morawiecki

 3. To jest fotomontaż i pis propaganda. Nie ma żadnego płynu z Orlenu. A jak jest to za drogo. Darmo powinien być dla wszystkich. Albo jeszcze niech wredny dyktator dopłaca obywatelom, szczególnie tym POstępowym i .Nowoczesnym. Czy GW albo TVN zatrudni mnie jako niezależnego eksperta?

  • nikt nie chce dopłat, chyba się urwałeś z choinki, nie wszyscy są naiwni i nie wierzą w stonkę imperialistyczną i tego typu banialuki, oczywiście to, że kraj jest nieprzygotowany to WINA TUSKA! nie oszukujmy się, on i Kwaśniewski wszystko ukradli, cały ten płyn to płynie na zachód barkami, które napędzają świstaki z Milki