Wprowadzał samochód w poślizg. Tłumaczył, że kupił BMW, aby „bawić się na drodze”

W poniedziałek patrol złożony z policjanta i żołnierza WOT zatrzymał kierowcę BMW, który celowo wprowadzał auto w poślizg. Młody kierowca tłumaczył, że kupił auto, aby „bawić się na drodze”.

Wczoraj na ul. Partyzantów w Puławach, patrol złożony z policjanta Wydziału Ruchu Drogowego pełniący służbę z żołnierzem WOT, zauważył kierowcę BMW, który celowo wprowadzał pojazd w poślizg. Młody mężczyzna wykonywał niebezpieczne manewry na drodze.

Kierowcy samochodów zaczęli gwałtownie hamować i zmieniać pasy ruchu. Mężczyzna zdążył jeszcze wjechać w ten sposób na rondo turbinowe znajdujące się tuż za wiaduktem i został zatrzymany przez patrol.

Jak się okazało, kierującym był 22-latek z gminy Puławy. Młodzieniec oświadczył policjantowi, że kupił sobie BMW żeby „bawić się na drodze”. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, funkcjonariusz zatrzymał kierowcy prawo jazdy. Okazało się także, że samochód ma niesprawny układ wydechowy. W związku z tym, zatrzymany został dowód rejestracyjny pojazdu. Wkrótce 22-latek stanie przed sądem.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

37 komentarzy

 1. A sanepid powiadomiony. Przecież zabawa na ulicy w dobie wychodzenia tylko w istotnych zyciowo celach to kpina w wykonaniu bezmózgowca. Za takie zabawy dodatkowe 5 tys kary powinno być naliczone. My siedzimy w domach człowiek zastanawia się czy po 5-u dniach iśc do sklepu , czy raz na trzy dni na krótki spacer aby sie przewietrzyć a gówniaźeria ryczy tak że to siedzenie w domu robi sie jeszcze bardziej nieznośne. CZy Policja moze w koncu zająć się tą ułomnymi umysłowo kierowcami buczącymi i ryczącymi na drogach, hałas który powodują jest uciążliwy zwłaszcza teraz kiedy nie ma jak za bardzo sie zresetować. Wszystkim nam jest ciezko, nie moze być tak ze jakaś grupka sie bawi uprzykrzając i tak trudny czas innym.

 2. TORY NIE STADIONY

  A GDZIE MIAŁ TO ROBIĆ, MOŻE NA TORZE KTÓREGO NIE MA ??? !!! TAKI KIEROWCA PRZYNAJMNIEJ MA UMIEJĘTNOŚCI, NIE TO CO DZIADY, KTÓRE WLEKĄ SIĘ 40 i I TAK POTRĄCAJĄ LUDZI NA PASACH, ALE PRZY PRZEPISOWEJ PRĘDKOŚCI !

 3. Nie ma toru

 4. 5G powoduje Koronawirusa

 5. BOKIEM KŁURŁA!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7349zł 0.44%
  • GBP 5.2617zł 0.47%
  • EUR 4.5306zł 0.62%
  • CHF 4.1601zł 0.58%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika