Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Do 18 szpitali w regionie trafi 15 tysięcy litrów płynu dezynfekcyjnego (zdjęcia)

Rozpoczęła się dystrybucja płynu dezynfekcyjnego do 18 szpitali w regionie. Zarząd województwa lubelskiego zakupił płyn produkowany przez Polski Koncern Naftowy Orlen.

Samorząd Województwa Lubelskiego zakupił płyn dezynfekcyjny dla szpitali marszałkowskich. Zarząd Województwa Lubelskiego zdecydował się zakupić 15 tysięcy litrów płynu dezynfekcyjnego produkowanego przez Polski Koncern Naftowy PKN ORLEN.

Trzy tysiące pięciolitrowych butelek płynu trafi do osiemnastu jednostek medycznych podległych samorządowi województwa. Koszt zakupu to 285 tysięcy złotych.

Środki na ten cel pochodzą z budżetu województwa.

Do 18 szpitali w regionie trafi 15 tysięcy litrów płynu dezynfekcyjnego (zdjęcia)

Do 18 szpitali w regionie trafi 15 tysięcy litrów płynu dezynfekcyjnego (zdjęcia)

(fot. UMWL)

30 komentarzy

 1. Czy w Lublinie jest na jakiejś stacji orlenu?

 2. Płyn do dezynfekcji produkowany i dystrybuowany poprzez, nasz super Polski, patriotyczny koncern ORLEN, który miał być natychmiast, dla nas Polaków w przystępnej cenie na każdej stacji, jest jak YETI… Każdy słyszał, ale nikt nie widział (kupił).
  Dziękujemy:
  panie prezydencie duda
  panie morawiecki

 3. To jest fotomontaż i pis propaganda. Nie ma żadnego płynu z Orlenu. A jak jest to za drogo. Darmo powinien być dla wszystkich. Albo jeszcze niech wredny dyktator dopłaca obywatelom, szczególnie tym POstępowym i .Nowoczesnym. Czy GW albo TVN zatrudni mnie jako niezależnego eksperta?

  • nikt nie chce dopłat, chyba się urwałeś z choinki, nie wszyscy są naiwni i nie wierzą w stonkę imperialistyczną i tego typu banialuki, oczywiście to, że kraj jest nieprzygotowany to WINA TUSKA! nie oszukujmy się, on i Kwaśniewski wszystko ukradli, cały ten płyn to płynie na zachód barkami, które napędzają świstaki z Milki