690 680 960

Desant żołnierzy nad jeziorem Białym. Skakali ze śmigłowca wprost do wody

Niecodzienny widok mogły dostrzec przebywające dzisiaj nad jeziorem Białym osoby. Nadleciał wojskowy śmigłowiec, z którego do wody skakali żołnierze.

W czwartek nad jeziorem Białym odbyły się ćwiczenia żołnierzy z 2. Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego. Nad taflę jeziora nadleciał w pewnym momencie wojskowy śmigłowiec, z którego do jeziora skakali spadochroniarze. Desant odbywał się także z niższej wysokości, wtedy zwiadowcy nie używali spadochronów. Celem ćwiczeń było przygotowanie żołnierzy do wykonywania desantu w każdych warunkach.

(fot. Radosław Kuczyński)
2016-07-07 23:00:58

10 komentarzy

 1. Nad zalew zemborzycki trzeba było przyleciec wtedy były by ćwiczenia w każdych warunkach hehe

 2. Straszenia społeczeństwa ciąg dalszy… „polscy” politycy wdrażają plan wywołania narodowej histerii i bredzą o zagrożeniu patrząc na wschód lub nawet pokazując go palcem… Ma to na celu odwrócić uwagę od problemów gospodarczych i zdobyć przyzwolenie społeczeństwa na wydanie miliardów na zbrojenia pogłębiając zadłużenie..!!!. Oczywiście jak zwykle miała zarobić polska zbrojeniówka a zarabia obcych krajów… „nasi” politycy są głupcami lub po prostu przekupnymi hienami którzy od 25 lat robią z nas parobków i bezkrytyczną mase konsumencka. Kiedy Polacy się obudzą…? A może to im pasuje…?

  • Widzę że PO nie próżnuje i za lipiec też przelewy wysyła !!

   • …?1?!1/ obraziłeś mnie na całego… tak mi blisko do peło jak do pisdzielców.. wszystkich pasożytów czyli polityków z maciorewiczem na czele do Donbasu w ramach ćwiczeń „pytonga z rozporka”…

   • no tak prezes placil za komentarze do 5 tego 🙂

 3. Czy mieli kamizelki ratunkowe.czy umieli plywac?.Macierewicz coraz blizej wschodniej flanki……

 4. Studętkom jezdem to wiem, że...

  A niech tam trenują, będą mieli okazje wypróbować tego, czego się nauczyli w Afganistanie podczas nawracania Talibów z islamu na jedynie słuszna wiarę i uczenia ich demokracji

 5. eta zjeljonyje ljudzikji

 6. z takim głupim społeczeństwem to tylko można liczyć na siebie

Kursy walut

 • USD 4.4074zł -0.57%
 • GBP 5.3351zł 0.26%
 • EUR 4.7402zł -0.16%
 • CHF 4.8004zł 0.31%

Polub nas