690 680 960

Dachowanie BMW na drodze wojewódzkiej. Dwaj mężczyźni podróżujący pojazdem byli pijani (wideo, zdjęcia)

Znanych jest więcej szczegółów porannego wypadku w Piotrkowie Drugim, na trasie Lublin – Biłgoraj. Obaj mężczyźni podróżujący pojazdem byli pijani.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 5:10 w Piotrkowie Drugim, na trasie Lublin – Biłgoraj. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowania pojazdu osobowego marki BMW. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący samochodem marki BMW w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego doszło do dachowania samochodu.

W zdarzeniu poszkodowanych zostało dwóch młodych mężczyzn, kierowca oraz pasażer. 23 i 22-latek zostali przewiezieni do szpitala. Wstępne testy wskazują, że obaj byli pijani. W trakcie czynności pobrano od nich krew do dalszych badań.

W wyniku zdarzenia droga została zablokowana na kilka godzin. Obecnie wprowadzony jest ruch wahadłowy. Policjanci prowadzą oględziny i zabezpieczają ślady. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności i przyczyn wypadku.

(fot. Policja Lublin\OSP Piotrków)

37 komentarzy

  1. Teraz ma na czasie w cabrio 😛

  2. Z jakiej partii jesteś???? Napewno na nią nie oddam głosu heh

  3. To do ciebie monitoring polityczny.

  4. wyklepie sie

Kursy walut

  • USD 4.2399zł -0.38%
  • GBP 5.2707zł 0.27%
  • EUR 4.5312zł -0.14%
  • CHF 4.6572zł -0.3%

Polub nas