Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Czołowe zderzenie karetki pogotowia z pojazdem ciężarowym. Trzy osoby poszkodowane (zdjęcia)

We wtorek rano na ul. Lubelskiej w Rykach doszło do czołowego zderzenia karetki pogotowia z ciężarówką. Do szpitala trafiły łącznie trzy osoby. W rejonie zdarzenia występują utrudnienia z przejazdem.

Do wypadku doszło we wtorek przed godziną 7.00 na ul. Lubelskiej w Rykach. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że na wiadukcie zderzyły się dwa pojazdy – karetka pogotowia ratunkowego oraz ciężarówka. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń ryckich policjantów wynika, że kierujący karetką podczas wyprzedzania zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym. W wyniku zderzenia poszkodowana została załoga karetki pogotowia. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Obecnie policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia obu pojazdów. W miejscu wypadku droga nadal jest zablokowana. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Czołowe zderzenie karetki pogotowia z pojazdem ciężarowym. Trzy osoby poszkodowane (zdjęcia)

fot. Policja Ryki

21 komentarzy

  1. Dobrze, że nie wybił załogi karetki… I wszyscy żyją. To, że leci na bombach to nie znaczy, że ma wszędzie pierwszeństwo i ostrożność powinien zachować!! Ranny ratownik = nieskuteczny ratownik. Powinien za to odpowiedzieć jeśli nie pomyślał wcześniej i na wiadukcie wyprzedzał gdzie nie ma miejsca by zjechać..

Dodaj komentarz

Z kraju