Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Część dzisiejszych egzaminów na prawo jazdy odwołana. Dyrektor WORD przeprasza

W związku z dzisiejszą absencją znacznej liczby egzaminatorów Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie, część egzaminów na prawo jazdy nie odbędzie się.

We wtorek rano otrzymaliśmy ważny komunikat dla osób, które mają dzisiaj odbyć egzamin praktyczny na prawo jazdy. Jak informuje WORD, część egzaminów została odwołana.

Dyrektor WORD w Lublinie Renata Bielecka informuje, że w wyniku dzisiejszej nieobecności znacznej liczby egzaminatorów Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie, część egzaminów praktycznych na kat. B., które miały się odbyć dzisiaj, może zostać odwołana.

– Przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapewniamy, że wyznaczymy dogodny termin dla kursantów – informuje Renata Bielecka, dyrektor WORD.

Osoby, które chcą ustalić nowy termin przeprowadzenia egzaminu, proszone są o kontakt z biurem obsługi interesanta pod numerami: 81 74 84 674, 81 74 84 675, 81 74 84 676.

Sytuacja ta ma związek z ogólnopolskim protestem egzaminatorów, którzy chcą zmian w przepisach dotyczących egzaminów oraz podwyżek. Pierwszy protest egzaminatorów WORD trwał w kraju od 4 do 8 lipca i objął 27 ośrodków egzaminacyjnych. Zamiast stawić się do pracy, egzaminatorzy brali urlopy na żądanie lub korzystali ze zwolnień lekarskich. W związku z tą sytuacją część ośrodków egzaminacyjnych zmuszona była odwołać egzaminy na prawo jazdy.

(fot. lublin112.pl)

38 komentarzy

 1. Won.
  W państwowej robocie można podskakiwać szantażować do woli.
  W normalnej prywatnej firmie panowie by dostali informacje o zwolnieniu dyscyplinarnym. To jest działanie na szkodę osób które nie mogą zdać egzaminu.
  Ten cały patologiczny Word powinien być sprywatyzowany .
  Egzaminatorzy NIE POWINNI MIEĆ PREMII od ilości niezdanych egzaminów.

  • Może powinni mieć normalne płace. Krzyczałeś tak kiedy micjanci wzieli L4 przed ważnym dla kaczki świętem? Szybciutko im pensje pidnieśli i L4 100% płatne.

   • Oni dostali podwyżki nie z powodu L4.
    Pis jest u władzy. Boją się gniewu społeczeństwa. Możliwych niepokojów społecznych w przyszłości. Więc dali mundurowce podwyżki. Inna kwestia jest to ze tam też sa normalni inteligentni ludzie i widzą co się dzieje.

  • Nie mają z to premii… bzdury piszesz

 2. Brawo! W tym państwie tylko tak można coś zalatwić. Ale jeśli suwerenowi się to nie podoba, to niedługo sami będą uczyć, leczyć i zatrudniać swoje „bombelki”.

 3. jak kiedyś brali kasę w kopertach to narzekań nie było na wypłaty. teraz pracują bez korupcji to zaczeli krzyczeć że mało a i tak większość z nich dorabia jako normalny instruktor w szkole jazdy typu „kulka” . kiedyś sąsiad opowiadał że w latach 90 był taki co po oblanym egzaminie robił korektę na pozytywny wynik po zapłacie przez kobietę w naturze.

 4. … nie chcą pracować ! … sprywatyzować i po problemie

 5. Won.
  W każdej normalnej prywatnej firmie ci panowie by dostali informacje o zwolnieniu dyscyplinarnym z pracy. Z powodu niepodjecia pracy lub nieusprawiedliwionej nieobecności.
  Tutaj w państwowej robocie mogą robić co im się podoba bezkarnie.
  Druga sprawa ta instytucje jaka jest Word należy natychmiast sprywatyzować!
  I należy natychmiast PRZESTAĆ ICH PREMIOWAĆ za ilość NIEZDANYCH egzaminów.
  Inaczej nigdy z tym nie będzie porządku w Polsce.

  • Po twojej wypowiedzi wnioskuje że jesteś dość młodym człowiekiem, sądzisz że WORD ma super profity z niezdanych egzaminów? Teraz powyśl jak mało osób by zdało jeśli takie profity (jak piszesz) miała by by uzyskać prywatną firma.

 6. jak im mało niech założa dzilalnosć. ciekawe jak sobie poradza. darmoznajdy ! komuchy i byli milicjanci

 7. Do zwolnienia, word zlikwidować i znieść obowiązek posiadania prawa jazdy, zmniejszyć podatki.

  • Tak super wypowiedział się prawicowy liberał „Korwin na prezydenta”. Całe szczęście jest was tylko ułamek wyborców..

Z kraju