Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Co ich nie zabije, to wzmocni. Piłkarze Górnika Łęczna wydostali się ze strefy spadkowej

Po zwycięstwie 2:0 nad Śląskiem Wrocław piłkarze Górnika Łęczna wydostali się ze strefy spadkowej Lotto Ekstraklasy i wskoczyli na jedenaste miejsce w tabeli! Grający praktycznie bez nominalnego środkowego obrońcy zielono-czarni w stolicy Dolnego Śląska zaprezentowali się bardzo dobrze i przy takiej dyspozycji nie powinni mieć problemów z utrzymaniem w najwyższej klasie rozgrywkowej.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W NASZYM SERWISIE SPORTOWYM – KLIKNIJ W GRAFIKĘ PONIŻEJ

6 komentarzy

 1. Ma główną 🙂 Motor z 3 ligi byl 🙂

 2. I bardzo dobrze. Nie do końca wierzyłem we Franca ale jednak… Myliłem się.!!! Jeszcze niech ten cały cyrk objazdowy z tą Areną się skończy i będzie git… A co najważniejsze Kapelko musi ustąpić ze stanowiska!!!

  • Gdyby nie Kapelko ktory od lat pracuje w klubie, ktory ten klub wyciągnął z 1 ligi i juz 3-ci sezon gra w Ekstraklasie to Górnik grały pewnie z Motorem w 3 lidze. Ale pamiec ludzka krotka i wybiórcza. Ale większość kibiców ma tak wąski swiatopoglad oraz zaburzenia oceny faktów że w zasadzie nie ma co z nimi dyskutować.

 3. Może i masz trochę racji,,,, ale tylko trochę…. Tak się nie postępuje z ludzmi którzy są wierni barwom i klubowi od zawsze!!! A to że wyciągną z dołka to niestety takie jego zadanie było!!! Teraz niestety działa tylko i wyłącznie na szkodę i to nie jest zdanie tylko moje ale wielu tysięcy. Nie oszukujmy się bo wszyscy wiemy, ze nie była to dobra decyzja o przeniesieniu, ODEBRANIU GÓRNIKA z Łęcznej.

  • Kibic Gornika

   Wybiórcza traktowanie klubu wcale nie świadczy o miłości do tegoz. Masz żonę i kochasz ja tylko wtedy kiedy jest grzeczna i robi co Tobie się podoba?
   Były przeslanki aby Górnik gral w Lublinie. I ja to rozumiem. Może lepiej niż inni. Mi się na Arenie podoba. Jeździłem wiele sezonów do Łęcznej (A tam naprawde 3/4 ludu z Lublina) teraz jeżdżę na Arenę. Mi to w niczym nie przeszkadza. A kibice z tej swojej pseudo milosci zrobili wiecej szkody klubowi niz rzekomo prezes.

 4. Panie Smuda, a to cuda !!