Ciężarowe volvo uderzyło w drzewo. Kierowca został uwięziony w kabinie

Najprawdopodobniej zasłabnięcie kierowcy było przyczyną popołudniowego wypadku w gminie Zakrzew. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu w miejscowości Tarnawka Pierwsza w powiecie lubelskim. Około godziny 13:35 na drodze wojewódzkiej nr 842 Wysokie – Stara Wieś samochód ciężarowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna z OSP Zakrzew i JRG Bychawa, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący ciężarowym volvo z naczepą mężczyzna jechał w kierunku Kraśnika. Na łuku drogi pojazd zjechał na pobocze a po chwili uderzył w drzewo. Kierowca został uwięziony w kabinie ciężarówki. Aby go oswobodzić, strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu ratownictwa drogowego.

Mężczyzna został następnie przekazany ratownikom medycznym i przetransportowany do szpitala. Obecnie trwa ustalanie szczegółowych przyczyn i okoliczności wypadku. Jak nas poinformowano, niewykluczone iż mężczyzna mógł zasłabnąć podczas jazdy.

(fot. nadesłane)
2017-12-04 15:50:24

5 komentarzy

  1. Co to za tłumaczenie, że zasłabł? Tylko po to, żeby mandatu uniknąć. Jeżeli kierowca zawodowy taki chorowity to musi robotę zmienić na taką w której można zasłabnąć.

    • Dolas , nie pal Franka . Obyś nad klawiaturą nie zasłabł , bo uprawnienia do klepania swoich mądrych orzeczeń możesz utracić .

    • Co Ty gadasz gościu? Weź się za robotę a nie siedzisz cały dzień przed komputerem i piszesz głupoty. Kierowca też człowiek. Też ma prawo się źle poczuć. Widać, że nie wiesz co to praca bo mamusia dała Pieniążki na głupoty opłaciła Internet i wielki znawca życia. Nie szanuje takich ludzi.

    • Klepnij sie w beret czesku. Zywy lod dzisiaj na super lubelszczyznie bo samorzadowcy na msze wczoraj rzucili i na sol zabraklo. Modlmy sie za lagodna zime.

  2. Volvo gniotsa nie łamiotsa.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska