Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Chełmska policja bez komendanta. Od kilku dni pracuje w Lublinie

Komenda Miejska Policji w Chełmie od kilku dni nie ma Komendanta. Dotychczasowy pełni teraz obowiązki zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie.

W tym tygodniu z Komendą Miejską Policji w Chełmie pożegnał się insp. Mariusz Siegieda. Rozkazem Komendanta Głównego Policji powołany został na stanowisko pełniącego obowiązki Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie ds. logistyki. Z kolei pełniącym obowiązki Komendanta chełmskiej jednostki został mł. insp. Paweł Łuka.

Inspektor Mariusz Siegieda jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie i Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Służbę rozpoczął w 1991 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Łęcznej, gdzie przechodził poszczególne szczeble kariery kończąc na stanowisku Zastępcy Komendanta.

W marcu 2012 roku powołany został na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Lublinie. W sierpniu 2013 roku powierzono mu obowiązki Komendanta Powiatowego Policji we Włodawie. Na początku grudnia 2016 roku powołany został na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Chełmie.

(fot. Urząd Wojewódzki)
2018-01-21 19:17:23

5 komentarzy

  1. Znowu kierujacA???? To juz staje sie nudne…

  2. Wszystko zależy jak pokornie na kolankach i jak łapki do modlitwy składa.
    A dalej jak w powiedzeniu: ” Po dobrym panie, gorszy nastanie”.

  3. Policja tu policja tam… Policja…

  4. Apoloniusz Pierdółko, brat Kleofasa, też Pierdółki, a mąż starej Pierdółkowej

    Najlepiej jakby Szanowny pan Komendant, przekwalifikował się na jakiegoś biskupa, tam mógłby bezpiecznie i do emerytury dotrwać.
    Bycie komendantem to „śliska” sprawa.

Z kraju