Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Chciała żeby się wyprowadził z mieszkania, chwycił za nóż. Odpowie za usiłowanie zabójstwa

37-letni mieszkaniec Lublina trafił na okres trzech miesięcy do tymczasowego aresztu. Mężczyzna podejrzany jest o to, że zaatakował nożem 32-latka, który próbował przekonać go do opuszczenia mieszkania. Ofiara odniosła poważne obrażenia ciała i została przewieziona do szpitala.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend w jednym z mieszkań na terenie lubelskich Bronowic. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów do mieszkania wraz ze znajomymi przyszła 31-letnia właścicielka, która chciała zmusić do wyprowadzki swojego chłopaka.

Kiedy oboje pojawili się w mieszkaniu, mężczyzna w tym czasie spał. Gdy został obudzony przez 32-letniego znajomego właścicieli, od razu stał się agresywny.

– 37-latek chwycił za nóż i kilkukrotnie ugodził pokrzywdzonego. Zaalarmowani o sprawie policjanci szybko zatrzymali sprawcę. Pokrzywdzony z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Obaj mężczyźni byli pijani. 37-latek wczoraj został doprowadzony do prokuratury przez policjantów z komisariatu 6. Tam usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z KMP w Lublinie.

Na wniosek śledczych mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Podejrzanemu grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

(fot. Policja Lublin)

16 komentarzy

  1. Grafik płakał jak projektował.

  2. Będzie teraz Kamilek miał swój dom i żarcie ???

Dodaj komentarz

Z kraju