Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Chciał sobie odebrać życie za pomocą ładowarki do telefonu. W ostatniej chwili wkroczyli policjanci

Kiedy policjanci weszli do budynku, 41-latek podejmował próbę targnięcia się na swoje życie. Uniemożliwili mu ten desperacki krok. Okazało się, że mężczyzna posiadał przy sobie amfetaminę.

W nocy ze środy na czwartek policja została zaalarmowana, iż w jednej z podlubelskich miejscowości nietrzeźwy mężczyzna dobija się do drzwi swojej partnerki. Na miejsce skierowany został patrol z komisariatu w Niemcach.

Funkcjonariusze po dojechaniu pod wskazany adres ustalili, iż 41-latek znajduje się w pobliskim budynku gospodarczym. W momencie, gdy weszli do środka, ten podejmował próbę targnięcia się na swoje życie. Wykorzystał do tego celu ładowarkę do telefonu z której utworzył pętlę.

Policjanci natychmiast ruszyli na pomoc i uniemożliwili mu ten desperacji krok. Następnie został on przetransportowany do szpitala na konsultację psychiatryczną. W międzyczasie wyszło też na jaw, że mężczyzna w skarpetce posiada woreczek z białym proszkiem. Okazała się nim amfetamina.

Chciał sobie odebrać życie za pomocą ładowarki do telefonu. W ostatniej chwili wkroczyli policjanci

28 komentarzy

 1. chińska ładowarka i miała utrzymać dorosłego faceta?

  • Może to ładowarka do motorolli z 1994 roku?

   • Wieś Sław i ... Boga (kościół niekoniecznie bo kasą nienasycony)

    Tak mogło być ! Niektóre motorole posiadały ładowarki z ponad 2 metrowym, mocnym sznurem…
    Dobrze, że mamy szybkich policjantów…

 2. Amfetamina pierze banie.

 3. Pan Sołtys z Lublina

  Chciał sobie odebrać życie za pomocą ładowarki do telefonu. Pierwszy raz w życiu chciał zrobić dobrze, ale w ostatniej chwili wkroczyli policjanci.
  Taki mamy klimat. Dobre uczynki się blokuje !

 4. W szpitalu ludzi nie ratują potrzebujących naprawdę pomocy, a takiego po alkoholu i narkotykach z wypranym mózgiem ratują, no i w jakim celu, my ponosimy tego koszty z naszych podatków.

 5. Jaki pożytek z ćpuna? Jć ćpunów

Dodaj komentarz

Z kraju